Powiększ dzień 23 April 2016, data inauguracji kortów Padel w Le Touquet Paris Plage.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Już z imponującą strukturą obejmującą 25 odkrytych kortów ziemnych, 8 krytych kortów z 5 twardymi i 3 dywanami oraz odkryty basen z podgrzewaną wodą o wymiarach 25 x 12 m, klub tenisowy Le Touquet rozpoczął swoją działalność przygoda padel.

Przy wsparciu ratusza i partnerów zbudowali odkryte boiska do gry w padla 2, w ciągłości pobitych ziem.

Rozpocznie się przygoda z Padel

Według ogromnego potencjału tego klubu i powrotu Benjamina Capelaina, dyrektora kompleksu, „to dopiero początek przygody z padelem"...

« w zeszły weekend 2 pola były pełne od rana do nocy! Poślizgnął się reżyser.

Następnie ratusz zwrócił się do struktury FRANCE PADEL PRO zrobić demonstrację i inicjację padel. Zespół składał się z 2 par Thomas Delion / Johan Romanowski i Florian Landsheere / Maxime Lecomte.

Zespół FRANCJA PADEL PRO nie przestał bawić się z obecnymi dziećmi i rodzicami, ale także z lokalnymi wybranymi urzędnikami, w tym burmistrzem Touquet, Danielem Fasquelle.

Niektóre dzieci zrozumiały już wszystko o powrocie muru!

Padel „ożywić tenis”

Jest to inwestycja 100 000 €. Ta inwestycja musi pomóc powstrzymać spadek liczby tenisistów. Dyrektor ośrodka wyjaśnia, że ​​„ Dzięki Padel rozmawiamy z większą liczbą osób, ponieważ są one prostsze i bardziej dostępne ".

Dla wszystkich miłośników padel a ci, którzy chcą odkryć tę aktywność, wizyta w klubie tenisowym w Le Touquet jest teraz nieunikniona, kiedy wybierasz się na wybrzeże!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.