Powiększ dzień 23 April 2016, data inauguracji kortów Padel w Le Touquet Paris Plage.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Już z imponującą strukturą, w tym odkrytymi glinianymi kortami 25, halowymi kortami 8 z twardymi i dywanami 5 i dywanami 3 oraz odkrytym podgrzewanym basenem 25m x 12 m, klub tenisowy Touquet rozpoczął przygoda padel.

Przy wsparciu ratusza i partnerów zbudowali odkryte boiska do gry w padla 2, w ciągłości pobitych ziem.

Rozpocznie się przygoda z Padel

Według ogromnego potencjału tego klubu i powrotu Benjamina Capelaina, dyrektora kompleksu, „to dopiero początek przygody z padelem„...

« w ostatni weekend kursy 2 były pełne od rana do wieczora! Poślizgnął się reżyser.

Ratusz zwrócił się następnie do struktury FRANCE PADEL PRO o wykonanie demonstracji i inicjację padla. Zespół składał się z par 2 Thomas Delion / Johan Romanowski i Florian Landsheere / Maxime Lecomte.

Zespół FRANCJA PADEL PRO nie przestał bawić się z obecnymi dziećmi i rodzicami, ale także z lokalnymi wybranymi urzędnikami, w tym burmistrzem Touquet, Danielem Fasquelle.

Niektóre dzieci już wszystko zrozumiały na temat powrotu ściany!

Padel „ożywić tenis”

Jest to inwestycja 100 000 €. Ta inwestycja musi pomóc powstrzymać spadek liczby tenisistów. Dyrektor ośrodka wyjaśnia, że ​​„ Dzięki Padel rozmawiamy z większą liczbą osób, ponieważ są one prostsze i bardziej dostępne ".

Dla wszystkich miłośników padla i tych, którzy chcą odkryć tę aktywność, przejście do klubu tenisowego Le Touquet jest teraz nieuniknione, gdy wybierasz się na wybrzeże!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.