Turnieje Padel nadal się rozwijają. Czy to pod względem poziomu gry (widzimy wzrost wykładniczo w każdym turnieju), czy pod względem liczby wprowadzonych par (idealny przykład z turniejem Padel Infinity Tour w Tuluzie: Pary 86)

Dzisiaj padel wspina się jeszcze jeden krok z jednym z 1er turnieje, które będą oferować znaczne środki finansowe. Rzeczywiście, oprócz przyznania losów każdemu uczestnikowi, TC La Pape zaproponuje środki finansowe w wysokości 700 €.

Oczywiście celem takiej nagrody jest przyciągnięcie najlepszych graczy na scenie plenerowej. Ale chodzi również o to, by w końcu pozwolić graczom na przesiedlenia, aby mogli powrócić do swoich wydatków, co obecnie nie ma miejsca w zdecydowanej większości turniejów.

Dzięki wydarzeniu mieszanemu klub chce również przyciągnąć kobietę do konkurencji, pamiętając o duchu wypoczynku, który przynosi ten format.

Dlatego oczekujemy zawodów o doskonałej jakości, ale z niezwykłym stanem umysłu i najważniejszym wydarzeniem sportowej zabawy !!

Cette 3th etap mistrzów padel lyonnais będzie również naznaczony organizacją konkursu fotograficznego (z dużą ilością tonacji) i finałami z bardzo dużą liczbą widzów (oczekiwano osób w pobliżu 1000 z mini imprezą tenisową na tym samym Site)

Rejestracja jest otwarta i tylko przez Setteo pod następującym adresem:

https://www.setteo.com/torneos/3eme-etape-tc-la-pape/

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z Thibault Perreon na 06.21.40.46.90

Czekamy na ciebie

Niech żyje Padel!

Thibaut Perreon

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.