Po Club du Mas i All In Padel Sport, więc to jest klub CAN PADEL kto kwalifikuje się do trofeum GS!

W departamencie Francji, gdzie jest najwięcej ziemi padel (ponad 50 torów w Pyrénées-Orientales), Richard Vendrell założył się o założenie klubu Padel Hala w Saleilles i weźmie udział w GS Trophy od 26 do 29 maja 2022 w Saint Cyprien. To z pewnością najodważniejszy klub we Francji!

Z dużym doświadczeniem w komisji tenisowej, a także w stowarzyszeniu sportowym, CAN PADEL przyniesie graczom przyjazne i ciepłe miejsce!

Prawdziwy pasjonat, facylitator i organizator, ale przede wszystkim unifikator, CAN PADEL szybko przyciągnie ludzi i sprawi, że ludzie będą o tym mówić!

Nie mając chęci zgromadzenia najlepszych graczy na świecie, MOŻE PADEL pragnie przede wszystkim przekazać wartości sportowe, przyjazne i rodzinne.

CAN PADEL towarzyszy w tym wydarzeniu CBS BETONS jako partner. CBS BETONS posiada 5 zakładów produkcyjnych w departamentach Hérault i Pyrénées-Orientales

Czy masz rozszerzenie do zrobienia w domu? Zwracając się zarówno do osób prywatnych, jak i profesjonalistów, CBS Bétons będzie Twoim partnerem.

Więcej informacji tutaj: https://www.cbs-betons.fr/

Do zobaczenia od 26 do 29 maja w Saint-Cyprien na GS Trophy!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !