Prezentacja w Monako Fabrice Pastor Trophy of Monte-Carlo Padel Master

trofeum pastora Monte CarloButik Cartier w Monako zamknął drzwi, aby zwrócić trofeum MONTE-CARLO PADEL MASTER do prywatnego salonu Rainier III swojemu promotorowi, Fabrice Pastor, w towarzystwie HSH Prince Albert II z Monako.

Zaprojektowane i stworzone przez firmę jubilerską Cartier na zamówienie pana Fabrice Pastora, założyciela Monte-Carlo International Sports, to wyjątkowe i wyjątkowe trofeum przyczyni się do zwiększenia reputacji padla. Cartier do tej pory zgodził się kojarzyć swoje imię tylko z polo Cartier's Queen Cup nagradzanym corocznie przez królową Elżbietę II.

MONTE-CARLO PADEL MASTER, najbardziej efektowny etap profesjonalnego międzynarodowego toru WPT, został wzbogacony o stworzenie Fabrice Pastor Trophy. Zwycięzcy MONTE-CARLO PADEL MASTER będą mieli przywilej wymachowania Fabrice Pastor Trophy w następnej edycji, która odbędzie się z 6 podczas 11 września w Chapiteau de Fontvieille.

Od pierwszej edycji we wrześniu 2015 i ze swoim ogromnym sukcesem, MONTE-CARLO PADEL MASTER stał się kluczowym krokiem w corocznym kalendarzu sportowym Księstwa.

Zawody te sprawiają, że padel świeci milionami amatorów i profesjonalistów. Sukces ten jest wynikiem wysiłków podjętych przez pana Fabrice Pastora i jego zespół z Monte-Carlo International Sports w celu promowania sportu, w szczególności wiosła.

Padel, zabawny i atrakcyjny sport, jest obecnie uprawiany przez miliony graczy na całym świecie. Najlepsi profesjonaliści, mężczyźni i kobiety, spotykają się we wrześniu w Monte-Carlo, ku uciesze Monako i zagranicznej publiczności, aby promować i promować obiecującą ekspansję padla w wyjątkowych warunkach.

Marina Martin-Ballestero

* Na trofeum Pastor Fabrice napis jest następujący:
„Monte Carlo Padel Master. Cartier Trophy. Unikalny kawałek stworzony dla pana Fabrice Pastora. Wrzesień 2015 »
** Fabrice Pastor otrzymuje Trofeum losowane przez Cartiera w towarzystwie HSH Prince Albert II z Monako
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.