Le Tenis Squash Badminton de Jarville, w Meurthe-et-Moselle otworzył swoje podwoje w listopadzie ubiegłego roku i zamierza rozwijać konkurencję w swojej obudowie.

Zawiera 4 wspaniałe utwory padel objętych, klub regularnie oferuje turnieje, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu. Niedawno odbył się P250, podczas którego organizatorzy potrafili dostrzec ogromny potencjał. W ten sposób w naturalny sposób pierwszy P500 odbędzie się na początku czerwca.

Kilku graczy z francuskiej pierwszej setki spotkało się już na TSB w Jarville, aby walczyć od 100 do 03 czerwca. Znajdujemy nazwiska, które nie są nieznane, takie jak MACCHI Jérémy (N05), LAROSE Maxime (N47) i MUESSER Yanis (N73), HENRY Christophe (N57).

Przyjaciele Grand Est, nie czekajcie dłużej i przyjdźcie i zmierzcie się w tym bajecznym klubie, gdzie dobra atmosfera i dobra zabawa to kluczowe słowa.

Wszystkie informacje znajdują się na powyższym plakacie.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.