W Var, Tennis Club Lorgues uruchamia się w padlu z kortami do padla 2.

Jest to również pierwszy klub w Var, który oferuje tak wiele. (Wyd. stowarzyszenie sportowe Tennis Lucois już oferuje boisko do padla 1)

Aby skonfigurować pola wiosła 2, potrzeba było „ aby ten projekt był sukcesem Wyjaśnia badacza tego projektu, Jocelyne Géler, prezes klubu Lorgues.

W 2014 Jocelyne Géler ma ambicję ożywić maszynę swojego klubu, chcąc « zaproponuj nowe działanie ”. Rozpocznie się tor przeszkód ...

Ale po pierwsze, prezes klubu pragnie zaznaczyć, że wszystkie gwiazdy były dostosowane do rozwoju tego projektu. Fakt, że padel jest częścią tej samej Federacji co tenis ” jest koniecznie zaletą. To był jeden z czynników uruchamiających ".

Ale zbudowanie tych kortów Padel 2 nie było możliwe bez potępienia kortu tenisowego.

Jeśli budowanie na korcie tenisowym oznaczało obniżenie kosztów budowy, zastąpienie tenisa Padel niekoniecznie szło dobrze z pewną liczbą. Problem, nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zrobić inaczej. Jocelyne Géler jest niezachwiany, a burmistrz ufa mu, zgadzając się na sfinansowanie wszystkich obiektów.

« Nasze tereny sportowe w Sagarbe są znakomite i sprawne i mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej rozwinąć działalność na tym obszarze Kończy prezes Club de Lorgues.

WSZYSTKIE INFORMACJE NA INAUGURACJĘ

Aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzieć na zaproszenie tutaj:

Padel Lorgues plakat

W sobotę 9 lipiec 2016, avec l’intervention de Padel Connection pour les démonstrations, l’inauguration de ces deux courts de Padel aura lieu en présence de nombreuses personnalités politiques et sportives, dont :

Pani Alizée Cornet – N°1 Française WTA Tennis Pro Féminin 2015 et vainqueur en mixte de la National Padel Puchar 2015

Pan Claude Alemagna - Burmistrz Lorgues

Pan Michel Fernandez - Przewodniczący komitetu tenisowego Var

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.