W Var rozpoczyna działalność Tennis Club de Lorgues padel z jego 2 polami padel.

Jest to również pierwszy klub w Var, który oferuje tak wiele. (Wyd. Lucois Sportive Tennis Association oferuje już 1 padel)

Aby skonfigurować te 2 pola padelwymagało to wytrzymałości ” aby ten projekt był sukcesem Wyjaśnia badacza tego projektu, Jocelyne Géler, prezes klubu Lorgues.

W 2014 roku Jocelyne Géler ma ambicję, aby ponownie uruchomić maszynę swojego klubu, chcąc „ zaproponuj nowe działanie ”. Rozpocznie się tor przeszkód ...

Ale najpierw prezes klubu chciałby zwrócić uwagę, że wszystkie gwiazdy były przygotowane do realizacji tego projektu. Fakt, że padel należy do tej samej federacji co tenis ” jest koniecznie zaletą. To był jeden z czynników uruchamiających ".

Ale nie można było zbudować tych 2 padel bez potępiania kortu tenisowego.

Jeśli fakt wybudowania na korcie tenisowym pozwolił na ograniczenie kosztów budowy, to wymiana kortów tenisowych wg padel niekoniecznie pasuje do określonej liczby. Problem, nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby zrobić inaczej. Jocelyne Géler trzyma się i ufa jej ratusz, zgadzając się sfinansować wszystkie instalacje.

« Nasze tereny sportowe w Sagarbe są znakomite i sprawne i mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej rozwinąć działalność na tym obszarze Kończy prezes Club de Lorgues.

WSZYSTKIE INFORMACJE NA INAUGURACJĘ

Aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzieć na zaproszenie tutaj:

W sobotę 9 lipiec 2016, z interwencją Padel Połączenie na demonstracje, inauguracja tych dwóch sądów w Padel odbędzie się w obecności wielu osobistości ze świata polityki i sportu, w tym:

Pani Alizée Cornet - N ° 1 francuski WTA Tennis Pro Féminin 2015 i zwycięzca w mieszanym turnieju National Padel Puchar 2015

Pan Claude Alemagna - Burmistrz Lorgues

Pan Michel Fernandez - Przewodniczący komitetu tenisowego Var

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.