Padel Magazine - Wszystko jest gotowe dla najlepszych graczy na świecie, aby przenieść się na ziemie Lusas w Portugalii. Za kilka dni cała magia WPT dotrze do stolicy Portugalii.

To pierwszy raz, kiedy profesjonalna trasa zatrzymuje się w Portugalii i nikt nie chce tego przegapić. Wydaje się, że ten Lisbon International Open miał dobry początek. Klub, który jest gospodarzem tego otwartego wydarzenia, to Lisboa Racket Center, które już nosi ozdoby dla wielu widzów, którzy przyjdą, aby wziąć udział w tym pokazie. Tempo sprzedaży biletów zapowiada bardzo prawdopodobny sukces tego turnieju.

W poniedziałek, 7 października, faza preselekcji rozpocznie się przed końcowymi fazami. Będzie to okazja do poznania nowych graczy, najczęściej lokalnych graczy, którzy będą walczyć o ostatnie etapy i zmierzyć się z najlepszymi.

Cena miejsc jest taka sama jak w turniejach, które odbywają się na terytorium Hiszpanii:

  • Środa: wstęp wolny
  • Czwartek: 5 €
  • Piątek: 10 €
  • Sobota i niedziela: 15 € / dzień (co odpowiada półfinałom i finałowi)

Podbój Portugalii przez WPT. Już niedługo.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.