Padel Magazine - Wszystko jest gotowe dla najlepszych graczy na świecie, aby przenieść się na ziemie Lusas w Portugalii. Za kilka dni cała magia WPT dotrze do stolicy Portugalii.

To pierwszy raz, kiedy profesjonalny tor zatrzymuje się w Portugalii i nikt nie chce tego przegapić. Wydaje się, że ta Międzynarodowa Otwarta Lizbona już się rozpoczęła. Klub, w którym odbywa się to otwarcie, to Lisboa Racket Center, które ma już więcej finezji dla wielu widzów, którzy przybędą wziąć udział w tym programie. Tempo sprzedaży biletów i zapowiada bardzo prawdopodobny sukces tego turnieju.

W poniedziałek października 7 faza preselekcji rozpocznie się przed rozpoczęciem etapów końcowych. Będzie to okazja do poznania nowych graczy, najczęściej lokalnych, którzy będą walczyć o awans do finału i grać z najlepszymi.

Cena miejsc jest taka sama jak w turniejach, które odbywają się na terytorium Hiszpanii:

  • Środa: wstęp wolny
  • Czwartek: 5 €
  • Piątek: 10 €
  • Sobota i niedziela: 15 € / dzień (co odpowiada półfinałom i finałowi)

Podbój Portugalii przez WPT. Już niedługo.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.