Jak wyjaśniono w komunikacie prasowym, World Padel Tour reorganizuje się z myślą o nowych wyzwaniach, jakie czekają ją od tego roku.

W ten sposób w nowym schemacie organizacyjnym tworzone są dwa ogólne poddyrekcje. Luis Torres, dotychczasowy dyrektor ds. ekspansji krajowej, oraz Enrique Marqués, dotychczasowy dyrektor ds. komunikacji, będą nowymi zastępcami generalnych kierowników toru.

Pierwsza poddyrekcja, kierowana przez Luisa Torresa, połączy różne obowiązki związane z wydarzeniami krajowymi i odpowiednimi obszarami działalności. Drugi, kierowany przez Enrique Marqués, obejmie dział międzynarodowy i wszystko, co jest związane z komunikacją i prawami medialnymi.

Ponadto wzmocnione zostaną niektóre strategiczne obszary, takie jak dział komunikacji i dział sportu. Raúl Arias i Uri Botello dołączą do działu konkursów, a Ignacio Palencia i José Luis García Montes zostaną redaktorami działu komunikacji.

Dzięki tym zmianom WPT ma nadzieję ożywić i wzmocnić swoją strukturę, aby stawić czoła kolejnym sezonom z większą liczbą gwarancji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi