Mediapro zajmie się teraz marketingiem praw telewizyjnych World Padel Tour na poziomie międzynarodowym. Obwód to ma reklamowane na swojej stronie internetowej.

Obwód, który ma rozpocząć najbardziej międzynarodowy sezon w swojej historii, z odwiedzonymi 13 krajami, będzie zatem polegać na uznanej grupie zajmującej się zarządzaniem i dystrybucją praw sportowych. Z jednym celem: zwiększenie dystrybucji i rozwój międzynarodowy.

Oliver Seibert, dyrektor ds. praw sportowych w grupie Mediapro, jest zachwycony nowym sojuszem: „Dziękujemy World Padel Tour zaufać nam i pozwolić nam współpracować na rzecz międzynarodowej ekspansji jednego z najszybciej rozwijających się sportów na świecie. Wniesiemy nasze doświadczenie, aby umożliwić toru i jego transmisjom wysokiej jakości korzystanie z bardziej globalnej publiczności.

Po uzyskaniu umów z Canal+, Sky, Nordic, a nawet Telenetem, WPT nadal pragnie, aby jego konkurs był transmitowany na całym świecie. Mając to na uwadze, dyrektor generalny obwodu, Mario Hernando, jest zachwycony nowym partnerstwem z firmą zarządzającą kanałem Gol:

„To stowarzyszenie z liderem marketingu praw telewizyjnych na całym świecie wygeneruje krok naprzód dla Circuit. Jestem pewien, że ten związek już niedługo przyniesie owoce”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !