plakat Monte Carlo PadelMonte Carlo Padel Mistrz to wielkie międzynarodowe wydarzenie wiosła która odbędzie się w Monako na początku września.
Najlepsi gracze na świecie umówili się zatem na skale w Monegalu na wyjątkową grę w historii padla.
Od 8 do 13 września najlepsi gracze na świecie będą walczyć o trofeum 1er Mistrz Monte Carlo.
Ale uwaga: czy amatorzy mogą odegrać rolę w tym konkursie?
[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

"Amatorzy wezmą udział w konkursie"

Duża innowacja wynika z faktu, że amatorzy będą mogli wziąć udział w tej wielkiej imprezie Padel. Fabrice Pastor, właściciel turnieju, a także Nito Brea, dyrektor Master, oferują możliwość głównie graczom z Monegasque, francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim i belgijskim, aby zachwycić się miejscami 4 dostępnymi dla głównego losowania.

To świetny pierwszy w historii tego sportu. Jak wyjaśnia Fabrice Pastor, „ Mówiący po hiszpańsku wciąż są zbyt daleko, aby umożliwić innym krajom dostęp do głównego stołu. Celem jest zaangażowanie wszystkich w tę wielką przygodę z padelem poprzez zablokowanie miejsc 4 w tabeli finałowej dla krajów, w których padel jest w fazie pełnego rozwoju ".

Jak wziąć udział w tym Mistrzu?

Aby spróbować wziąć udział w Monte Carlo Padel Master, który odbędzie się od 8 do 13 września, spotka się na kwalifikacjach od 5 do 7 września w Real Padel Klub w Sophia Antipolis.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Turniej jest otwarty dla wszystkich ”bez żadnych ograniczeń, z wyjątkiem tego, że grał już w etapach a World Padel Tour„Jak wyjaśnia były mistrz padel i dyrektor turnieju Nito Brea.

[intens_content_box background = "# 25c710" link_text = "Dowiedz się więcej" icon_color = "# f593d9" icon_stack_source = "pióro" icon_stack_type = "głowa" animacja = "puls" border_size = "3px" border_color = "# 2fyle „Ridge”] Jeśli chcesz wziąć udział, wypełnij formularz rejestracyjny i wyślij go pocztą elektroniczną na następujący adres:
nitobrea@mcinternationalsports.com przed 25 August 2015 19h.
Organizator skontaktuje się z tobą, aby potwierdzić swój udział.
Kwota rozliczenia do zapłaty: 25 € / gracz
Formularz rejestracyjny[/ Intense_content_box]

Real Padel Club Master Padel

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.