Monte Carlo Padel Mistrz to wielkie międzynarodowe wydarzenie padel która odbędzie się w Monako na początku września.
Dlatego najlepsi gracze na świecie spotkali się na skale Monegasque, aby wziąć udział w wyjątkowej grze w historii padel.
Od 8 do 13 września najlepsi gracze na świecie będą więc walczyć o trofeum 1er Mistrz Monte Carlo.
Ale uwaga: czy amatorzy mogą odegrać rolę w tym konkursie?
[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

 "Amatorzy wezmą udział w konkursie"

Ogromna innowacja polega na tym, że amatorzy będą mogli uczestniczyć w tym wielkim festiwalu padel. Fabrice Pastor, właściciel turnieju, a także Nito Brea, dyrektor Master, oferują graczom głównie Monegasque, Francuzów, Anglików, Niemców, Włochów i Belgów możliwość zdobycia 4 miejsc dostępnych w głównym losowaniu.

To świetny pierwszy w historii tego sportu. Jak wyjaśnia Fabrice Pastor, „ poziom hiszpańskojęzyczny jest nadal zbyt daleki, aby umożliwić innym krajom osiągnięcie głównego losowania. Celem jest zatem zaangażowanie wszystkich w tę wielką przygodę padel blokując 4 miejsca w finałowym stole dla krajów, w których padel jest w pełnym rozwoju ".

Jak wziąć udział w tym Mistrzu?

Aby spróbować wziąć udział w Monte Carlo Padel Master, który odbędzie się od 8 do 13 września, spotka się na kwalifikacjach od 5 do 7 września w Real Padel Klub w Sophia Antipolis.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Turniej jest otwarty dla wszystkich ”bez ograniczeń, z wyjątkiem tego, że grał już w etapach a World Padel Tour„Jako były mistrz padel i dyrektor turnieju Nito Brea.

[intensywne_content_box background = ”# 25c710 ″ link_text =” Więcej informacji ”icon_color =” # f593d9 ″ icon_stack_source = ”pióro” icon_stack_type = ”head”Animation =” pulse ”border_size =” 3px ”border_color =” # 2f6bed ”border_style =” ridge ”] Jeśli chcesz wziąć udział, wypełnij formularz rejestracyjny i wyślij go e-mailem na następujący adres:
nitobrea@mcinternationalsports.com przed 25 August 2015 19h.
Organizator skontaktuje się z tobą, aby potwierdzić swój udział.
Kwota rozliczenia do zapłaty: 25 € / gracz
Formularz rejestracyjny[/ Intense_content_box]

Franck Binisti - Padel Magazine 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.