Le World Padel Tour postanowiła uczynić swoje sędziowanie wideo jeszcze bardziej wydajnym, wprowadzając dwanaście nowych kamer do sędziowania wideo.

potrącony w tym sezonie do Premier Padel (a nawet przez APT Padel Wieża), World Padel Tour nie powiedział ostatniego słowa.

Obwód, który jest obecnie w 100% własnością Estrella Damm, nadal oferuje innowacje, aby padel coraz bardziej profesjonalny. Dowodem na to jest włączenie dwunastu nowych kamer HD, aby umożliwić jak najefektywniejsze sędziowanie wideo.

Nowość, która pojawi się na tegorocznym Madrycie Master, a która zostanie zorganizowana w następujący sposób:

Kamery zostaną zainstalowane w każdym rogu i przed każdą linią. Według WPT, nowy system zapewni natychmiastową powtórkę jednocześnie iw jakości Full HD, umożliwiając operatorom przeglądanie działań za pomocą systemu sterowania. Będą mogli poruszać się do przodu lub do tyłu do woli i będą mieli kontrolę w czasie rzeczywistym, aby oglądać punkty pod różnymi kątami, jednocześnie zmieniając prędkość odtwarzania.

Jak uniknąć wszelkich możliwych wątpliwości?

Źródło: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !