Le World Padel Tour będzie emitowany po raz pierwszy za pośrednictwem meksykańskiego kanału i platformy streamingowej Claro Sport !

Transmisja wydarzenia potrwa pięć dni: od 1 do 5 grudnia i dotrze do 17 krajów Ameryki Łacińskiej, dzięki sygnałowi Claro Sports, które „Da mu dużą publiczność i świetną widoczność”, jak wspomniano Ignacio Soto Borja, ambasador World Padel Tour Meksyk. Jak to było tak dobrze powiedziane Jérémy Scatena, Meksyk jest złapany w prawdziwą Padelmania i to się nie skończy!

Ponadto WPT w Meksyku to ostatnie wydarzenie przed finałem Master. Ważny test, ponieważ gracze przyjeżdżają tam, aby szukać swoich ostatnich punktów.

Musisz wiedzieć, że mecze WPT zawsze były transmitowane od ćwierćfinałów, ale tym razem, po raz pierwszy, będą transmitowane w Claro Sports „Od XNUMX/XNUMX finału w czwartek”, powiedział Diego de la Torre, organizator imprezy. Świetna wiadomość dla fanów!

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.