Przybycie World Padel Tour w klubie Real Polo w Barcelonie jest ważnym wydarzeniem sezonu.
Silne miejsce w historii hiszpańskiego wiosła z Marbella i Walencją, jest to spotkanie, w którym należy zabłysnąć

i gdzie wszyscy chcą być zauważeni dzięki świetnym sportowym osiągom.

Dzięki zupełnie nowym obiektom zewnętrznym i obecności zapiekanek Padel

na widowni zebrano wszystkie elementy, aby rozpocząć kwalifikację wstępną edycji 2016 Master World Padel Tour Barcelona.

Boczna pogoda, małe mieszkanie dla fanów i miłośników słońca, którzy musieli zadowolić się ponurą pogodą i zachmurzeniem; gracze musieli opanować ciężką piłkę i ewoluowali na lekko wilgotnym torze.

Robin Haziza i Jérémy Scatena nie zaszli daleko

Świetna wiadomość po drugiej stronie Pirenejów, internacjonalizacja padla jest konkretyzowana dzięki obecności gościnnej pary Champion Francji Haziza / Scatena i holenderskich zawodników Bruijsten / Meijer.

Inni przedstawiciele padla w jego „globalnej” wersji byli przy stole: najlepsi gracze Portguais Diogo Rocha i Diogo Shaeffer, z Londynu hiszpański X. De Benito i argentyński M.Andrini, J. Pastor (Monako) do R. Saby, argentyńskiego gracza, który osiągnął światową pozycję 30 w 2011.

Bardzo krótko Padel Magazine przedstawia wyniki z dnia kwalifikacji wstępnej sobotniego 30 kwietnia:

- Juan Carlos Ferrero i B. Frances zagrali w maratonie dnia: pokonaj 6-7 7-6 6-3 przeciwko D. Esteban / G. Godo, numer 16 Catalan Federation.

- Liczby francuskiego wiosła Haziza / Scatena nie mają rumieńców za swoje wykonanie.
Ukłonili się 6-4 6-1 przeciwko R. Rodriguezowi / M. Gonzalezowi i poprowadzili 4-1 w pierwszej rundzie!
Robin, dobrze powrócony w grze, nie zdążył „skazić” Jeremy'ego, który musiał stawić czoła utalentowanemu niepowodzeniu, które zmieniało cudownie krótkie gry - długie gry.
Dla informacji. Roberto Rodriguez ewoluuje na stanowisku 25e w Katalońskiej Federacji Padela.

- Katalończyk ma nadzieję, że Roger Aromi / Enric Batalla nie stworzył niespodzianki przeciwko doświadczonemu Sergi Bursie - Polowi Alsinie (20 i 29e karmiony Catalan Padel), pokonał młodych zawodników 6-1 6-3 wyszkolonych przez Pablo Aymę.

- F. Pastor i R. Saba kłaniają się młodym graczom Girony M. Geli (karmionym 70e) i S. Guimetowi, agresywni i decydujący przez cały czas gry.

- Katalońskie numery 1 E. Sanmarti / A. Biglieri, wspierane przez fanklub Mas de Perpignan, narzucają swój rytm D.Schaeffer / P. Acevedo i publikują bardzo wysoki poziom wykonania 7-6 6- 4.

- Pan Andrini i X De Benito nie wrócili do ekscytującego rytmu meczu z A. Viudą (Alicante) i I. Otero (Galicia), doświadczonymi zawodnikami i przyzwyczajeni do kwalifikacji World Padel Tour.

W niedzielę podczas rundy kwalifikacyjnej 2e niektóre wielkie nazwiska padla rozpoczynają kampanię wpt w Barcelonie: pan Capitani, G Castañon, R. Brooks.
Zwróć też uwagę na spotkanie 100% Catalan Sanmarti / Biglieri ma Mercadal / Quilez.
 Jen Marc Herard - Padel Magazine
Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine międzynarodowo. Barcelona oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padel w tym jego kronikę Padel Brzęczeć. JMH jest skanerem padel Świat.