Francuzki z World Padel Tour najwyraźniej postanowili zmienić swoje powietrze. Léa Godallier jest zarejestrowana w firmie Araceli Martinez pod adresem Marbella.

Po raz kolejny jesteśmy świadkami gry w muzyczne krzesła na WPT. Wygląda na to, że Alix Collombon z Victorią Iglesias, Patty Llaguno i Karoliną Orsi odchodzą, aby spędzić ze sobą więcej czasu, niż się spodziewano.

W poszukiwaniu partnera, odkąd Włoszka zdecydowała się dzielić tor z weteranem Llaguno, Léa Godallier najpierw ewoluowała z inną transalpejską Giulią Sussarello, potem z Sarą Pujals, zanim dołączyła, przynajmniej na czas turnieju, do Araceli Martinez.

Tahitańczyk i Hiszpan rozpoczną w Marbelli bardzo ciekawym meczem z Rodriguez/Fernandez, 28. parą turnieju, która sprawiła miłą niespodziankę w Danii, eliminując Alixa Collombona i Alejandrę Alonso. Czy Léa będzie w stanie pomścić swojego kolegę z drużyny we Francji?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !