Léa Godallier jest jedną z najlepszych francuskich graczy. Partner Mélissa Martin wraca po pięknym zwycięstwie na FFT Padel Tour na 4PADEL Valenciennes, ale także na ambicjach na profesjonalnym torze padel: The World Padel Tour.

  • Z Melissa Martin wygrywasz pierwszą FFT Padel Tour sezonu. Finał, który nie był prosty ...

To wielkie zwycięstwo na nowym torze ustanowionym przez FFT. Przed nami mieli Line Meites i Fiona Ligi, którzy dokładnie rozegrali grę, narzucając swoje tempo. Rytm, który wprowadził nas bardzo szybko. Ale konkurencja polega również na wzlotach i upadkach!

Niestety nie zawsze możemy grać dobrze, inaczej byłoby to zbyt łatwe! Sukces w wygrywaniu bez dobrej gry też jest dobry. (Śmiech)

  • Tego typu mecze mogą ewoluować nagle ...

Dzięki Line i Fiona wiemy, nad czym pracować. Musimy odnieść sukces w narzucaniu naszej gry, która ma być najczęściej w sieci i mieć wpływ (także fizycznie)! W przeciwnym razie zasypiamy na dole. Chociaż uwielbiam się bronić, to gdzie jesteśmy najsilniejsi, jest przed nami!
  • Masz w celowniku World Padel Tour

tak, zagraliśmy już w dwóch turniejach w Hiszpanii i poszło naprawdę dobrze! Bardzo miłe doświadczenie, które sprawia, że ​​chcesz tam częściej jeździć!

Mecze idą świetnie! Walka i bardzo dobry duch! Dziewczyny warczą, ale zachowując wielki szacunek, to świetnie w tej atmosferze. Chcemy dać z siebie wszystko i nie puścić!

  • Czy poznajesz Hiszpanię?

Poziom w Hiszpanii jest bardzo dobry! Na naszym poziomie nie ma łatwych dopasowań (preprevia)

Powiedziałbym, że różnica, która uderzyła mnie najbardziej, polega na tym, że w Hiszpanii dziewczyny nie dają prawie żadnych punktów za darmo, wszystkie dobrze grają w Padel i wiedzą, jak się dobrze bronić! Mecze wygrane w sieci są najbardziej agresywną wygraną!
  • Na razie twój trening odbywa się we Francji?

Trenuję w Bordeaux na 4Padel z Jorge De Benito, moim trenerem, Jean Michel Pequery, moim trenerem umysłu (pracujemy na odległość), Xan, moim kochanym i trenerem fitness, a na końcu Jean-Thomas Peyrou partnerem luksusowego treningu.
Staram się ukierunkować trening na część fizyczną, ponieważ gdy tylko atakujemy wysoki poziom u dziewcząt, zawsze staje się on bardziej fizyczny. Zwłaszcza, że ​​w przeciwieństwie do mężczyzn, niewiele dziewczyn szybko kończy punkt.
  • Czy możesz trenować ze swoją partnerką Melissą?

Trochę Ale Mel trenuje w Hiszpanii teraz w Madrycie z Ramiro Choyą! Staramy się spotykać raz w miesiącu, aby spędzić razem kilka dni i trenować.
  • Twój program nagle?

Program na najbliższe dni: Alicante / p1000 Bordeaux / Vigo / zespół estradowy Francja i P2000 Lyon
Sezon naprawdę się rozpoczął!
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.