Minęło trochę czasu odkąd ostatni raz cię widzieliśmy. Lea Godallier na torze padel… i nie bez powodu, szczęśliwe wydarzenie, które miało miejsce pod koniec stycznia. Jednak nazwisko Léi Godallier widniało na liście rejestracyjnej turnieju w tym tygodniu...

Jest blisko bardzo pięknego miasta Pau – Ważę swoje słowa – że znajdziemy Francuza numer 2, który nie będzie brał udziału w P500, ale w mężczyźni P500, obok Matthieu Escale (227.). Razem, będą stanowić 1. rozstawienie turnieju.

To wielki powrót Léi Godallier na stoki. Ten ostatni ogłosił chcę wrócić na P 2 w Bordeaux, wczesny czerwiec. Znajdziemy go jednak wcześniej, od miesiąca maja, w trakcie II edycja Pucharu Interkontynentalnego padelw Dakhli (Maroko).

Lea Godallier P500 TC Pau
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.