Léa Godallier, która rozpoczęła sezon World Padel Tour z Teresą Navarro wspomina pierwsze dwa turnieje i umowę z nowym partnerem.

Nieobecni w Miami obaj zawodnicy doszli do XNUMX/XNUMX finału w Reus, a następnie w Vigo, dzięki zwycięstwom nad Polo / Reiter w Katalonii oraz z Guinart / Nogueira w Galicji.

„Dobrze dogadujemy się z „Tere”. Szybko zobaczyłem, że ma doświadczenie. Nie znamy się jeszcze zbyt dobrze, ale po zaledwie dwóch turniejach myślę, że jest wiele pozytywów.

Ma bardzo oprawną, typową grę padel z dużą ilością spokoju, pracy. W Vigo mieliśmy trudną pierwszą rundę, spodziewaliśmy się bardzo ciężkiego meczu. Grałem bardzo dobrze ze swojej strony, będąc bardzo solidnym i agresywnym, kiedy było to konieczne. Cieszę się, że praca, którą mogłem wykonać w ciągu ostatnich kilku tygodni, się sprawdziła”.

„Po rozczarowaniu Miami, gdzie nie mogłem pojechać, nie mogłem się doczekać rozpoczęcia sezonu. Nadal poznajemy się z Teresą, postaramy się trochę razem poćwiczyć.

W tym tygodniu gramy Getafe Challenger, a w pierwszej rundzie mierzymy się z tymi samymi przeciwnikami, co w Vigo. Tak więc kolejny dobry mecz w perspektywie przeciwko Nogueirze, który ma duże doświadczenie i Guinartowi, który jest bardzo agresywnym i młodym leworęcznym.

Wygraliśmy pierwszy raz, ale ten tydzień to nowy turniej, nowy dzień, nowe warunki… Nie możemy się doczekać, aż zacznie się z Teresą!”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !