Le nowy obwód QSI i FIP, którego nazwy jeszcze nie znamy, rozpocznie się 28 marca w Doha. Pary zaczynają się stopniowo rejestrować, a my będziemy mieli nr 1I Français !

Duży obraz

Lista zarejestrowanych graczy zaczyna nam dawać wyobrażenie o tym, co możemy zobaczyć na Doha na koniec tego miesiąca. W obecnych czasach, Pary 29 są zarejestrowane.

Oczekuje się, że Pary 56 wziąć udział w losowaniu głównym (44 + 4 Wildcards + 8 par previas).

Z góry będą to Pary 32 którzy zmierzą się ze sobą (32 pary: 30 + 2 Wildcards)

W sumie będą to Pary 80 który pojedzie do Kataru na to wyjątkowe wydarzenie.

Numer 1 Francuzów… na razie

Rejestracje są otwarte od zeszłego tygodnia, a niektórzy z najlepszych graczy już się zapisali. Tak jest w przypadku Juan Lebron i Ale Galan. Ten ostatni, prezes PPA, skrytykował World Padel Tour ostatnio. Hiszpanie są zachwyceni, że mogą rozpocząć ten nowy tor i byli jednymi z pierwszych, którzy się zarejestrowali.

Piękne pary takie jak Lima/Sanchez, Rico / Gonzalez, finaliści Miami Open Campagnolo/Garrido, Moyano/Belluati lub Semmler/Leal już się zarejestrowali.

Jerome Inzerillo i Adrien Maigret zarejestrowały się również, aby zapewnić udział Francji w Doha. Jeremy Scatena ogłosił również, że będzie 99% w Doha. Ciężko by Ben Tison czy Johan Bergeron przegapili okazję do startu na tym torze.

Scatena Inzerillo Europa Francja Marbella 2021

Turniej ten zapowiada się bardzo międzynarodowy, ponieważ zarejestrowane są pary z Włoch, Kataru, Iranu, Tunezji i Mołdawii.

Na razie zarejestrowana jest tylko jedna trzecia par. Wielu graczy, zwłaszcza z World Top 20, powinno szybko podjąć akcję. Listę rejestrujących można wyświetlić, klikając tutaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !