Juan Lebron i Ale Galan wygrywają finał Estrella Damm Master 2021. Wygrywają w prostych setach z Sanyo / Tapia i naśladują Josemarii i Sancheza, święty trochę wcześniej. Ten tytuł ma na celu skonkretyzowanie ich pierwsze miejsce w rankingu na koniec tego sezonu 2021.

Siła nr 1

Podobnie jak cały ich turniej, Sanyo i Tapia rozpoczęli mecz bardzo dobrze. Ich gry serwisowe są szybkie, a po powrocie Argentyńczycy nie mogą wymienić 3 break pointów. Mecz trwa bez przerwy, ale wydaje się, że Sanyo i Tapia dominują.

Jednak to Lebron i Galan jako pierwsi podjęli służbę swoich przeciwników w złym meczu Gutiérrez / Tapia. W tak szybkich warunkach przerwa przed numerem 1 jest często bardzo trudna do odzyskania.

Agustin Tapia aktywuje tryb masteri zorganizuj przedstawienie, aby odzyskać przerwę w ósmej grze. Lobo LeBron odpowiada mu w następnej grze, aby jego para wróciła do przodu. Numer 1 zamyka pierwszy zestaw do podania! To duży cios dla Argentyńczyków, którzy skompletowali bardzo dobry zestaw, ale słabną w „czasie pieniędzy”. 6/4

Champions 2021

Podobny scenariusz na początku drugiej. Tapia płonie, ale ważne punkty zdobywają Hiszpanie. Zestaw rozwija się bez przewagi, ale z fenomenalnym spektaklem.

Po raz kolejny Juan Lebron i Ale Galan podnoszą poziom gry w najlepszym momencie, aby coś zmienić. Równolegle we wspaniałym starciu z par 3, Ale Galan wychodzi i umieszcza go w siatce przeciwnika. Przerwa, a numer 1 zmierza w kierunku tytułu Mistrza.

Na zakończenie zagrywki mistrzowie świata 2021 nie drżą i zdobywają tytuł, drugi dla Ale Galan, pierwszy dla Juana Lebrona, bardzo wzruszonego na koniec meczu.

Statystyki mistrzowski finał WPT 2021 mężczyzn finał

Zawodniczka z Kadyksu kończy trzeci sezon z rzędu, który w najpiękniejszy sposób zakończył się na szczycie rankingu!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.