Lebrón i Galán w trybie ekspresowym! W ostatnim półfinale 2021 Menorca Open światowe liczby pokazały, że znów wynoszą 100%. Zajęło tylko godzinę, aby pozwolić sobie na skórę głowy nowa para argentyńska w składzie Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia.

Juan Lebron i Alejandro Galán, już koronowani w Lugo Open, potwierdzają bardzo dobrą formę, pokonując Sanyo / Tapię.

W pierwszym secie obaj Hiszpanie zrobili sobie przerwę w czwartym meczu po błędzie Gutierreza na prowadzenie 3-1. Przewaga, którą zachowają kończąc pierwszego seta: 6-3.

Drugi set jest kontestowany z kilkoma spektakularnymi punktami. Ale Lebron i Galan biorą serwis swoich przeciwników w najlepszym momencie: 5-4. Ale Galan wygrywa swoją partię serwisową, kończąc drugi set: 6-4.

Zwycięstwo w prostych setach dla Juana Lebrona i Ale Galana, którzy w finale spróbują to powtórzyć z Paquito i Di Nenno!