LeDap kontynuuje nalot w zakresie pozyskiwania infrastruktury. I tym razem jest to największa sieć padel Duński, PCDK (Padel Klub Dania) który został kupiony przez grupę.

A kto lepiej niż Pontus Gustafsson, obecny CEO grupy LeDap, żeby o tym porozmawiać ? Ten ostatni nie kryje radości widząc dalszy rozwój swojej grupy: ” Jesteśmy bardzo podekscytowani tym nowym partnerstwem. Dania jest priorytetowym rynkiem wzrostu dla LeDap i nie możemy się doczekać współpracy z utalentowanym zespołem zarządzającym i pracownikami PCDK promowanie i dalszy rozwój sportu w Danii ".

I nie jest to zapowiedź, którą należy lekceważyć, ponieważ PCDK obecnie działa 12 padel et 85 kortów.

Jej prezes, Soren Stoklund, jest również zachwycony tą inwestycją ze strony leDap, biorąc pod uwagę, że jest to „możliwość przyspieszenia naszych ambicji rozwoju w Danii i dalszego ulepszania naszej koncepcji”.

Wykup, który w związku z tym oznacza dobrze zakorzenioną ambicję theDap który robi wszystko, aby rozwijać padel globalnie i przede wszystkim aby w końcu uczynić go sportem olimpijskim.

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.