Kryzys zdrowotny szalejący obecnie we Francji i Europie zmusza Francuską Federację Tenisową do odroczenia wyborów prezydenckich.

Zaplanowany na 12 grudnia 2020 r, wybory na prezydenta Francuskiej Federacji Tenisowej muszą zostać przełożone ze względu na kryzys zdrowotny Covid-19. FFT poinformował w komunikacie prasowym:

„Stan epidemiologiczny naszego kraju, jego gwałtowne pogorszenie się oraz zapowiedziane przez Prezydenta RP decyzje władz publicznych, które były przedmiotem dekretu nr 2020-1310 z dnia 29 października 2020 r., Bardzo istotnie modyfikują kontekst, w jakim Comex (komitet wykonawczy, przyp. red.) zdecydował o utrzymaniu terminu elekcyjnego Zgromadzenia Ogólnego na 12 grudnia 2020 r., a tym samym wcześniejszego kalendarza wyznaczania delegatów do obrad. Ponadto Comex, po rozważeniu opinii wydanej 2 listopada 2020 r. Przez Federalną Komisję Nadzoru nad Operacjami Wyborczymi, po przegłosowaniu uchwały zdecydował o przesunięciu obieralnego Zgromadzenia Ogólnego na 13 lutego 2021 r.

Więc to jest 13 luty 2021 że ostatecznie wybory się odbędą. Mamy prawo sądzić, że jeśli sytuacja zdrowotna we Francji nie rozwinie się pozytywnie, to z pewnością trzeba będzie rozważyć nowe odroczenie.

Przypomnijmy, że obecny prezydent, Bernard Giudicelli, jest kandydatem do reelekcji i to przed nim jest Gilles Moretton.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !