Padel Magazine - Ale co za turniej! Dał nam niespodzianki, grę i wykończenie prestiżu!

Wróćmy do ćwierćfinałów i półfinałów, gdzie widzieliśmy, jak świat numer jeden i dwa wychodzą z turnieju przed finałem, podczas gdy dwie pierwsze pary padel świata były obecne w turnieju w tym samym czasie ... rzecz, która nigdy się nie wydarzyła sezonu.

Trzeba powiedzieć, że ścigający w światowym rankingu od dłuższego czasu pokazują kły, widząc zbliżających się mistrzów padel.

Juan i Bela nie pracowali przez trzy tygodnie (a 2 otwiera się). Ocena: To pozwoliło dać drugi wiatr wszystkim bezpośrednim konkurentom.

Tak, mogą pokonać najlepszych światowych graczy, a nawet słynnych królów i książąt padel.

Pierwszymi dużymi zwycięzcami tej epopei są oczywiście Sanyo i Maxi, którzy sprawili, że marzyliśmy!

Teraz zaczynają zdobywać drugi z rzędu tytuł, wygrywając z Cristianem Gutiérrezem i Matíasem Díazem w zestawach 4: 4-6, 7-6, 6-2 i 6-3.

Ale to było trudne! Jak można było przewidzieć taki wynik kilka tygodni temu. Sanio i Maxi mieli jeszcze w finale potężną parę, która miała wszystko, by ich zepsuć: Cristian Gutiérrez i Matías Díaz zajmujący trzecie miejsce na świecie.

Ale ta młoda para jest udowodniona i pokazuje, że ma ogromny potencjał. Z pewnością będzie mogła konkurować o pierwsze dwa miejsca w przyszłym roku.

Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez nie wygrali przypadkiem tych dwóch kolejnych turniejów, w których wykazali się solidnością i autorytetem.

Starcie o tytuł Buenos Aires Open na długo zapadnie w naszej pamięci ...

Sanyo i Maxi jednak nie wystartowali dobrze i byli zaskoczeni linią obrony oraz bardzo taktyczną grą swoich przeciwników. Sanyo i Maxi tracą pierwszy zestaw 6 / 4.

Drugi zestaw był bardzo związany z tą młodą parą, która dała więcej, ale której nie udało się zdobyć Cristiana i Matthiasa. Ale remis został dobrze opanowany i nagrodzony Sanyo i Maxi za ich dominację w tym zestawie 2e.

Zestaw 2e i 3e były poświadczonymi kopiami. Wyraźna dominacja Sanyo i Maxi. I zabrali ten 2e Open.

Te dwie pary walczą o trzecie miejsce… Spotkaj się w Villa Carlos Paz na ziemi Kordoby, aby poznać resztę tej fascynującej wojny!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.