Ze swojego wzrostu wynoszącego 90 metrów Leo Augsburger nie jest zawodnikiem, który zadaje na torze zbyt wiele pytań. padel : Argentyńczyk jest typem człowieka, który używa swojej potężnej ręki, gdy tylko ma ku temu okazję.

Rzeczywiście, według danych Padel Uzależniony i Padel Inteligencja, gdy jest lobowana, Augsburger rozbija w 64% przypadków!

A ci, którzy regularnie oglądają mecze rodaka z Posadas, wiedzą, że kiedy nie uderza, aby zdobyć punkt, często przepuszcza piłkę, aby posłać piłkę bajada przytłaczający. Zrozumiałeś, że Augsburger tak naprawdę się nie rymuje bandeja...

Ale jeśli on jest maszyną do zdobywania punktów, Argentyńczyk też nią jest zawodnik, który od początku sezonu popełnił najwięcej błędów… Będzie zatem musiał znaleźć równowagę pomiędzy zdobywanymi punktami a niewymuszonymi błędami, aby móc jak najszybciej osiągnąć ranking odpowiadający jego wyjątkowemu talentowi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !