La 3th Etap Padel Infinity Tour 2017 przeniósł się do Poitiers na to nowe wydarzenie. Ponownie, od samego początku, jest to kompletny turniej, który odbywa się w Sporting Club of Poitiers z nie mniej niż drużynami 26 na torach klubowych 2.

I podobnie jak na innych etapach, gracze przybywali z całego świata! Nantes, Poitiers, Limoges, Bordeaux i Toulouse spotkały się i zmierzyły ze sobą w 3 kategoriach!

Po pierwsze, w Mixed, Baptiste Poey, tym razem związany ze swoją żoną Nathalie, zdobył trofeum przeciwko Marine Tavernier i Justinowi Dardenne'owi, opanowując debaty przez cały weekend!

W kategorii mężczyzn średniozaawansowanych zwyciężyli Toulousans Jérémie Darphin i Mathieu Gaston Bigata przeciwko lokalnemu Mathieu Grimaldi i Alexandre Leruste pod względem wyniku 9 / 6.

Alexandre powrócił do finału w Advanced Men, a następnie jego przyjaciel Baptiste Poey i po cichu narzucił 6 / 3 6 / 2 na twarz Guillaume Morère niestety odmówił, a Clément Arico. Niemniej jednak ładne wykończenie.

Następny etap odbędzie się w Perpignan w Squash Padel Cup Park 21 i 22 w styczniu i będzie 4th Krok z Padel Infinity Tour 2017!

Znajdź wszystkie wiadomości o ich turniejach na www.padelinfinity.com !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.