Jeśli jesteś graczem padla, który zaczyna lub chce ulepszyć, te książki z wiosłami 2 są dla Ciebie.

Trudno znaleźć książki o Padel po francusku, a jednak ... Nito Brea, były mistrz padel i obecny dyrektor Monte Carlo Padel Master, Alain Henry, instruktor padel i menedżer Padel Club Mas w Perpignan i Cédric Carité, mistrz Zespół Padel 2015 i założyciel Padel Tennis Academy udało się stworzyć książki w języku francuskim dla graczy mówiących po francusku.

KNOW-HOW PADEL Autor: Nito Brea

wiedza PadelaTa książka łączy w sobie techniki, wskazówki, anegdoty, komentarze, a nawet spowiedź mistrza padel i trenera, którym zawsze będzie. Ta książka o padlu mówi o technice, ale bardziej w środku, mówiąc o graczach, których trenował, i doświadczeniu, które zgromadził. Jest to ogólna książka, którą czasami trzeba czytać okiem czytelnika czytającego historię. W tej książce jest wiele historii i to całe bogactwo tej książki.

Odkryj i zrozum PADEL TENIS autorstwa Cédrica Carité i Alaina Henry'ego

zarezerwuj tenis stołowyCédric Carité i Alain Henry są postaciami francuskiego padla. Z ich doświadczenia w padlu, ale także z nauczania, udało im się stworzyć idealną książkę do odkrywania i nauki gry. Jak grać? Który haczyk? Jak zrobić kilka zdjęć? Gdzie się znajduje? Książkę można uznać za podręcznik szkolny, szczególnie dla tenisistów, którzy wyruszają na przygodę z padlem i dla których czasami trzeba wprowadzić pewne poprawki, aby zrozumieć ten sport.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.