Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory pierwsze dwa wyciągi padel w Paryżu intramuros otworzy swoje podwoje w poniedziałek 13 czerwca w Paryżu, w 19. dzielnicy. UCPA Sport Station I Hostel Paryż zrobił to!

UCPA Sport Station I Hostel Paryż nr 1!

Projekt padel od UCPA do Paryż 15 rue Castagnary nie będzie zatem pierwszą stroną oferującą utwory padel w Paryżu.

Rzeczywiście, to ten kompleks sportowy o powierzchni 3000 m², położony w sercu nowej ekodzielnicy 19. dzielnicy Paryża, w pobliżu transportu publicznego do Buttes Chaumont, Gare du Nord lub Wieży Eiffla, na zawsze pozostanie pierwszy do zaoferowania padel w stacjonarnym Paryżu!

2 pierwsze wyciągi padel w Paryżu

UCPA zaoferuje również inne zajęcia sportowe : jazda na rowerze, cross-trening, fitness, korty do squasha, badminton, sala wspinaczkowa...

UCPA jest dla graczy z padel wypoczynku lub pragnących odkryć ten sport. Dla najbardziej wymagających z pewnością zabraknie trochę wzrostu…

UCPA Sport Station Hostel Paryż padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.