Twój dziennik prezentuje prelegentów na stronie 163.172.27.91 / dev / padelmag / www.padelmagazine.eu :

[atrakcja]Franck BINISTI[/atrakcja]

Odkryłem Padel Pyramid (78) 5 lub 6 lata temu. Ale poważne problemy zdrowotne powstrzymały mnie od uprawiania sportu przez kilka lat.

Padel uratował mnie, ponieważ nie wznawiając gry w tenisa i squasha, udało mi się przerobić ten sport.

Wiele moich podróży do Hiszpanii pozwoliło mi wiele nauczyć się tego sportu. Trenowałem, zrekonstruowałem zresztą monitorat federacji madryckiej i właśnie dzięki tym wycieczkom zakochałem się w tym sporcie.

Nadal gram w Pyramids Club. Ale czas nie pozwala nam grać przez większą część roku. Jedziemy na południe Francji lub Hiszpanii.

Nasz cel: rozwinąć ten sport we Francji za pośrednictwem tego magazynu, ale także promować padel w Paryżu za pośrednictwem największego forum padla w Paryżu: https://www.facebook.com/PadelParisIleDeFrance

Ten projekt jest prowadzony przez pasjonujący zespół. I oczywiście, jeśli ludzie chcą dołączyć do nas, aby rozwijać ten sport w regionie, nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem strony na Facebooku.

[atrakcja]Nicolas BINISTI[/atrakcja]

Ten sport odkryłem wraz z moim bratem w Pyramid. Od tego czasu stałem się wielkim entuzjastą. Dużo podróżowałem, aby trenować i dobrze się bawić.

Od Aix-en-Provence po Perpignan, poprzez Sophię, zawsze udaje mi się poruszać tam, gdzie jest padel.

To wspaniały sport, sport zespołowy i przyjazny, a ten niestandardowy magazyn z wiosłami stworzony przez i dla graczy musi pomóc w rozwoju tego sportu. W każdym razie robimy wszystko dla.

Nie wahaj się dołączyć do nas w tej przygodzie, kontaktując się z nami Padel Magazyn lub na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/PadelMagazine

[atrakcja]Kristina CLÉMENT[/atrakcja]