Le Greenweez Paris Premier Padel Major rozpocznie się w najbliższą niedzielę kwalifikacjami. Najlepsi zawodnicy świata spotkali się w jednej ze świątyń światowego sportu: Roland Garros.

Skorzystaj z ofert i konkursów, aby zdobyć cenny sezam. Powiemy ci wszystko.

Skorzystaj z tego, jedno wolne miejsce za jedno wykupione miejsce

Do 10 lipca Francuska Federacja Tenisowa przedstawiła ofertę, której nie można odmówić. To proste, kupujesz miejsce, FFT Ci je daje!

Bilety kosztują mniej niż 50 euro, aby przyjść i cieszyć się najlepszymi graczami padel na świecie. FFT zapowiada również działania równolegle z zawodami.

Uwaga: oferta kończy się w niedzielę 10 lipca.

Aby to wykorzystać, mija TUTAJ.

Od konkursów po turnieje

Biletów na pierwszą edycję konkursu można wygrać teraz albo nigdy Greenweez Paris Premier Padel Major. Masz 3 konkursy, aby wygrać miejsca w kategorii 1, na słynnej sofie Philippe Chatrier, a nawet miejsca VIP i cieszyć się nieograniczoną ilością szampana za kulisami...

Gra FFT

Pospiesz się, FFT we współpracy z Padel Magazine, konkurs o miejsca do kwarty, półfinałów i finałów. Zdarza się ICI.

Gra Greenweezwyszukiwarka greenweez-padel-konkurencja

Partner tytularny konkursu dużo myśli. Kto nigdy nie marzył o zobaczeniu szczytu padel świat na kanapie nie przed telewizorem, ale na ziemi obok graczy i na środku Rolanda-Garrosa?

Przyznaj, że to sprawia, że ​​marzysz, prawda?

Podwój swoje szanse, grając dalej Facebook et Instagram.

Gra Wilsona

Wilson jest partnerem Greenweez Paris Premier Padel Major. Marka oferuje możliwość wygrania 2 biletów na finał VIP z nielimitowanymi petit fours i szampanem!

Konkurs zostanie uruchomiony pod koniec tego tygodnia / na początku przyszłego tygodnia. Pozostawanie w kontakcie !

Last Minute: wciąż masz szansę!

Czytasz te linijki, nie masz miejsca, turniej się rozpoczął i absolutnie chcesz przyjechać. Od 11 do 17 lipca można wziąć bilety na udział w Grand Chelem du padel w firmie Roland-Garros ICI

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.