Mistrzostwa Hiszpanii Padel rozpoczęły się i kilka meczów przedpremierowych, które odbywają się w Padel Hangary są transmitowane. Powiemy Ci wszystko.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest piękni ludzie na mistrzostwach Hiszpanii de padel, którzy obecnie grają w Madrycie w trzech klubach halowych.

Wczoraj Juan Tello i Gaby Reca wycofali się, a Tello / Chingotto przeszli na koniec Las Rozas Open WPT. Tego ranka Miguel Lamperti i Miguel Yanguas wygrał 6/4 6/4 przeciwko Xavi de Benito / Jacobo Cendon. Godo Diaz i Javi Martínez oni również kontynuują swoją podróż.

Dziś po południu spotkania są transmitowane na żywo. Rozpoczyna się o 15:30 dla dziewcząt i 16:XNUMX dla chłopców. Zapałki są widoczne na Campeonato de España YouTube channel de Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !