Rok temu prawie do dnia Belgia, Holandia i Niemcy zakwalifikowały się do mistrzostw świata w wioślarstwie drużynowym. Ze względów administracyjnych Francja była w dużej mierze nieobecna na tych etapach kwalifikacji. „Nigdy więcej Wyjaśnił w sercu wszystkich entuzjastów tego sportu.

Za miesiąc, od 2 do 6 w grudniu, Francja weźmie udział w swoich pierwszych europejskich mistrzostwach wiosła w erze FFT, które odbędą się w klubie La Playa obok Rotterdamu w Holandii.

I możemy być optymistami.

Jeśli chodzi o mężczyzn, jeśli odejdziemy na bok od par hiszpańskich, pary francuskie mają wszystko, by posunąć się daleko. Po pierwsze, wspaniałe doświadczenie ze standardowym Robin Haziza / Jérémy Scatena, francuskim mistrzem padla. " Mają doświadczenie, mają motywację, wyjeżdżają trenować w Hiszpanii Wyjaśnia Kristina Clément, była członkini zespołu Francji.

Pojawią się także budzące grozę pary, które zostaną uznane wraz z Alexis Salles / Cédric Carité i Jerome Ferrandez, którym niestety zostanie przypisany inny partner. Laurent Boulade, wicemistrz Francji, jeden z najlepszych francuskich napastników wyjaśnia, że ​​„ niemożność noszenia francuskich kolorów w Holandii z powodów zawodowych ”. Simon Boissé i Simon Desliens przyjdą jako posiłki, aby go zastąpić.

Dla kobiet to trochę nieznane na europejskim poziomie. To będzie tydzień, w którym będziemy mogli ocenić stan padla w Europie. Ale trio będzie trudne do pokonania. Będą tam wszyscy gracze. Niedawni mistrzowie Francji, Laura Clergue / Audrey Casanova, oprócz niedawnej porażki w National Padel Puchar prawie nie przegrał w tym roku w zawodach.

Sandrine Sorel / Sandy Godard nadal mają najlepsze miejsca i mają tę przewagę, że mają międzynarodowe doświadczenie, podczas gdy Line Meites / Emmeline Lambregt pokazała na mistrzostwach Francji, że trzeba będzie na nich liczyć. Monica

Blankson-Hemans, partner Sabriny Rioji, również będzie częścią przygody jako pierwszy substytut.

Śledź mistrzostwa Europy w Padel 163.172.27.91 / dev / padelmag oraz strona internetowa FFT.


Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.