Piorun w świecie padla. Chociaż do tego czasu wydarzenie zostało ogłoszone jako „zawieszone”, tym razem zostało „odwołane”.

Mistrzostwa świata w wiosłowaniu 9 zaplanowane na 15 w listopadzie zostały rzeczywiście zawieszone, ponieważ najlepsi gracze w świecie padla nie brali udziału w tych mistrzostwach.

Wydaje się, że Międzynarodowa Federacja Padeli próbowała wszystkiego, aby wydarzenie przebiegło zgodnie z planem. Na próżno. W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się dyskusje z Padel Pro Tour (PPT) odpowiedzialnym za konkurencję z FIP. Ale niestety jedynym rozwiązaniem dla FIP jest anulowanie wydarzenia. FIP ponownie doświadczył nowej porażki po tym, jak zmuszony był odwołać amerykańską wizytę (Miami) w Maladze, co w końcu się nie wydarzy.

Zwrot kosztów zagranicznych graczy na te zawody?

Na początku nie będzie zwrotu pieniędzy. FIP oferuje wszystkim parom możliwość odwiedzenia tego pięknego miasta i wzięcia udziału w nieoficjalnej imprezie z udziałem wszystkich graczy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.