Thunderclap w świecie padel. Do tej pory wydarzenie było ogłaszane jako „zawieszone”, tym razem zostało „odwołane”.

Mistrzostwa świata padel zaplanowane na Malagę od 9 do 15 listopada zostały faktycznie zawieszone, ponieważ najlepsi gracze na świecie padel ostatecznie nie brał udziału w tych mistrzostwach.

Międzynarodowa Federacja Padel wydaje się, że próbował wszystkiego, aby test przebiegał zgodnie z planem. Na próżno. W zeszłym tygodniu rozpoczęto rozmowy z Le Padel Pro Tour (PPT) odpowiedzialny za zawody z FIP. Ale niestety jedynym rozwiązaniem dla FIP jest odwołanie imprezy. FIP po raz kolejny poniósł porażkę po tym, jak został zmuszony do odwołania swojego amerykańskiego spotkania (Miami) na spotkanie w Maladze, które ostatecznie się nie odbyło.

Zwrot kosztów zagranicznych graczy na te zawody?

A priori, nie będzie zwrotu kosztów. FIP zaprasza wszystkie pary do odwiedzenia tego pięknego miasta i wzięcia udziału w padel nieoficjalne między wszystkimi obecnymi graczami.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.