Ta faza kwalifikacyjna zrzesza 5 drużyn żeńskich i 6 drużyn męskich. Wśród pań znajdziemy: Francję, Niemcy, Danię, Irlandię, Szwecję. Podczas gdy wśród panów znajdujemy Francję, Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Irlandia, Szwecja. Impreza odbywa się w jedynym klubie w Irlandii, który posiada 4 boiska. Zakwalifikowane drużyny rozegrają ostatnie etapy w Las Vegas od 28 marca do 2 kwietnia.

Jakie grupy? 

Dla kobiet będzie jedna pula 5 drużyn. Najlepsza trójka z tej grupy zakwalifikuje się do głównego losowania w Las Vegas.

grupa kwalifikacyjna świata seniorów padel

Jeśli chodzi o drużynę kobiet, Francja zmierzy się z Danią tego popołudnia o 16:9 w Bushy Park. Następnie zagra w sobotę rano o 9 rano przeciwko Niemcom. Rywalizacja zakończy się dwoma meczami w niedzielę, pierwszym ze Szwecją o XNUMX rano, a po południu zakończy się z Irlandią. 

U panów będziemy mieli 2 kury. Francja należy do grupy A i dlatego będzie przeciwna Niemcom i Danii.

grupa kwalifikacyjna świata seniorów padel

Tak więc francuska drużyna mężczyzn zmierzy się z Danią dziś po południu o 16:11 w Bushy Park. W ostatnim meczu grupowym Francja zmierzy się z Niemcami jutro rano o godzinie XNUMX:XNUMX w Bushy Park.

Tryb pracy ? 

U kobiet jest to Line Meites który został kapitanem/zawodnikiem drużyny seniorów + kobiet. Przypominamy, że francuska drużyna seniorek + składa się z 3 par: 35+, 40+, 45+, każdy mecz rozgrywany jest w najlepszym z trzech meczów. Nieobecny na tym spotkaniu, Line został zastąpiony przez Carol Ann Lovera.

U mężczyzn jest to Jean-Thomas Peyrou kto będzie odpowiedzialny za selekcję seniorów +. Będzie 5 par: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, a każdy mecz będzie rozgrywany jako mecz do zwycięstwa pięciu. Możesz znaleźć pełną listę graczy po prostu ICI.

Mecze zawsze zaczynają się od najwyższej kategorii, tj. +45 dla kobiet i +55 dla mężczyzn i są rozgrywane w dwóch zwycięskich setach. Nadal istnieje wyjątek dla +50 i +55 dla mężczyzn oraz +45 dla kobiet, ponieważ trzeci set zostanie rozegrany w formie super tie-breaka.

Wszystkie mecze rozgrywane są na zasadzie punto de oro.

Tomasza Jaya

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.