Jeśli masz długie włosy i chcesz się bawić padel, więc dobrze je zwiąż, bo mogą być źródłem wielu problemów!

Temat może wydawać się dziwny lub w złym guście… A jednak w niektórych meczach nabiera realnego znaczenia.

Włosy na wszystkich obwodach

włosy Cartri padel

czy na World Padel Tour, Premier Padel lub jeszcze niedawno podczas APT Padel Zwróć się na Teneryfę, włosy mogą być tematem dla graczy, a czasem nawet punktem spornym!

Jak dobrze je związać, żeby nie stracić punktu w głupi sposób?

Czy kiedykolwiek byłeś skarcony przez swojego partnera, ponieważ twoje włosy były zbyt długie i uniemożliwiały ci prawidłową zabawę? Co gorsza: czy włosy kiedykolwiek przeszkadzały twojemu partnerowi!

Zwiąż je: takie proste, a jednak...

Grać padel, najłatwiej jest je bezpiecznie związać za głową. Brzmi to oczywiste, ale nie wszyscy gracze to robią, albo dlatego, że uważają to za niepotrzebne, albo ze względów estetycznych. Wniosek: czasami mamy do czynienia z dość zabawnymi punktami, w których widzimy graczy walczących z włosami, aby spróbować wyraźniej widzieć i uniknąć utraty piłki oczami.

Fiona Ligi

Ale inni po prostu nie znaleźli jeszcze odpowiedniej techniki, aby dobrze założyć włosy za siebie i uniknąć widoku kołdry, na przykład uderzania twarzą w uderzenie.

Rzeczywiście, w szczególności gracze mogą znaleźć się w poważnym problemie: wiążąc włosy, mogą czasami zranić się tą kołdrą, która czasami jest wręcz smagana podczas niektórych gestów.

A potem zawsze jest zbuntowany lok, wędrujące włosy, które łaskoczą oczy. Etui, które może nawet zmienić zapałkę!

Czapka: popularne rozwiązanie dla panów

Dla panów znaleźliśmy rozwiązanie: załóż czapkę. To nie tylko skutecznie rozwiązuje problem, ale jest też kolejną przestrzenią reklamową dla partnerów. Gra się w tę sztuczkę: łączymy pożyteczne z przyjemnym!

Kaseta padel

Rzeczywiście, w ostatnich latach widzimy coraz więcej graczy noszących czapki, nawet gdy nie ma słońca. Powiedz to światu numer jeden, który już nie opuszcza swoich, nawet podczas konferencji prasowych czy wywiadów. Jak zapewne zrozumiałeś, dla Ale Galana i Juana Lebrona czapka stała się przede wszystkim produktem marketingowym.

Ramiro Moyano Premier Padel
Premier Padel Mendoza Mendoza Argentina 10 sierpnia 2022 Zdjęcie Mariano Castro Vaccarono

I wreszcie dla innych, to głównie ze względu na zdjęcia i styl, czyż nie jest to pan Ramiro Moyano?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.