Po ogłoszeniunabycie World Padel Tour, CANAL+ wybrał właśnie swój zespół komentatorów i konsultantów. Drużyna, która będzie działać na pierwszy turniej w Madrycie i od wznowienia w 2022 roku.

Du padel  do 2026 na całym terytorium Canal+

CANAL+ w dniach 16-19 grudnia 2021 r. będzie transmitować na swoich kanałach sportowych „Madrid Masters Final”, który zakończy sezon 2021. Następnie oferowanych będzie 5 kolejnych sezonów, czyli do 2026 roku.

Jest to przejęcie Grupy CANAL+ dla prawie wszystkich jej terytoriów na całym świecie, skupiające ponad 22 miliony subskrybentów i która obrazuje chęć rozwoju CANAL+ na świecie.

Le padel Jeśli chodzi o inne sporty, które nadaje CANAL+, skorzystają w ten sposób z wysokiej jakości transmisji, a transmisje na żywo będą w dużej mierze wzbogacone pracą redakcji.

Kanał WPT + transmisja padel

Referencje z padel jako komentatorzy w Canal +

Canal + wprowadza system jakości w celu pokrycia World Padel Tour.


Prezentacja sceniczna: Lyes Houhou

2 pary komentarzy:

  • Sebastien Heulot / Laura Clergue
  • Mathilde Brun (Canal +) / Robin Haziza

Aby ukończyć urządzenie, Jérome Inzerillo będzie w niedzielę pełnić funkcję konsultanta płaskowyżu podczas finałów w Madrycie.


Robin Haziza,

Robin Haziza, lat 38, jest jednym z pionierów padel we Francji. 7-krotny mistrz Francji, mistrz Europy w 2015 roku, jest jednym z pierwszych Francuzów, który grał na World Padel Tour. Od 2020 roku jest kapitanem francuskiej drużyny kobiet.

Laura Clergue

Laura Clergue zawiesiła swoją karierę inżynierską w 2017 roku, aby spełnić swoje marzenie: osiedlić się w Hiszpanii na ziemi padeli bądź pierwszym Francuzem, który ewoluuje na World Padel Tour. Następnie wspina się na 46e miejsce na świecie. Podwójna mistrzyni Francji (2016-2017) i mistrzyni Europy z drużyną Francji w 2019 roku, teraz poświęca się rozwojowi i transmisji padel we Francji i za granicą.

Jerome Inzerillo

Były tenisista, który wygrał US Open Junior w 2007 roku, Jérôme Inzerillo wspaniale odniósł sukces w konwersji na padel. Brązowy medalista Mistrzostw Europy z Francją w 2021 roku, wchodzi do francuskiego Top 10.

Mateusz Brown

27 lat, dziennikarz grupy Canal od 2017 roku.

Pracuje głównie w Infosport + i komentuje mecze D1 Arkema.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.