Z radością informujemy, że Międzynarodowa Federacja ds Padel (FIP) wybrało Bourg-en-Bresse na gospodarza finałów Cupra FIP. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 11-15 grudnia w parku Ainterexpo w Bourg-en-Bresse.

W finałach Cupra FIP bierze udział 16 najlepszych par sezonu, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Ten turniej na zakończenie roku jest wydarzeniem, którego nie można przegapić dla fanów padel oraz niepowtarzalną okazję zobaczenia w akcji najbardziej utalentowanych zawodników na arenie międzynarodowej.

Z tej okazji centrum wystawowe Bourg-en-Bresse zostanie przekształcone w prawdziwą świątynię padel. W dwóch halach zostaną zainstalowane trzy tory, w tym kort centralny mogący pomieścić 1300 widzów.

Wydarzenie to będzie zwieńczeniem międzynarodowego sezonu padel, świętując rok intensywnej rywalizacji i niezwykłych występów. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Bourg-en-Bresse, departamentowi Ain i regionowi Auvergne Rodan-Alpy, taką międzynarodową wizytówkę i przyczynić się do promocji padel we Francji i na całym świecie.

Z przyjemnością ogłaszamy również, że półfinały i finał będą transmitowane w telewizji, dzięki czemu fani na całym świecie będą mogli śledzić wydarzenie i emocjonować się w rytm ekscytujących wymian.

Aby wydarzenie było jeszcze bardziej dostępne, od 11 do 13 grudnia wstęp będzie bezpłatny. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć tego, co najlepsze padel. Już teraz zarezerwuj bilety na ostatnie dni i dołącz do nas na niezapomniane wydarzenie sportowe.

Publiczność FIP Rise Bourg

Chcielibyśmy także złożyć hołd Hubertowi Picquierowi, inicjatorowi tej przygody wraz z utworzeniem turnieju w formacie FIP RISE w roku 2023. Zmarł tragicznie w zeszłym roku, Hubert z pewnością byłby dumny, gdyby jego projekt stał się dziś jednym z największych turniejów w historii padel na świecie. Jego duch i wizja nadal inspirują to wydarzenie i wszystkich uczestników.