Padel Magazyn - W styczniu i lutym fani padla mają go z pasji. Poniżej znajduje się podsumowanie aktualnych lub nadchodzących konkursów.

Kompleks - Manosque

W styczniu kompleks zaoferował turniej pod okiem tęcz. I to nawet nie jest obraz. Odzwierciedla to zdjęcie artysty nauczyciela Padela Mathieu Barrot.

Padel Arena - Rouen

Po fajnym turnieju wygranym w tę niedzielę przez słynną lokalną i francusko-hiszpańską parę Garcia / Toutain, Padel Arena powraca do swojego turnieju 1 lutego.

Royal Riviera Padel Club - Beausoleil

Klub Beausoleil oferuje swój pierwszy turniej padel 24 i 25 January oraz Kristina Clement za sterami.

Padel Infinity Tour - Blagnac

7 i 8 lutego słynny klub Padel z Blagnac będzie gospodarzem 1. rundy Padel Infinity Tour. Ten zupełnie nowy tor, stworzony przez Clémenta Arico w południowo-zachodniej Francji, da wszystkim zawodnikom możliwość pokazania, kto jest szefem. Ale Laval zdecydował się przejąć kontrolę nad regionem Tuluzy… Ciąg dalszy nastąpi.

Padel Postawa - Lille

Padel Attitude, wspaniały klub w regionie Lille, zaoferuje serię turniejów Padel (24, 01 i 08). Ale nie tylko dla szermierzy tego sportu padel rekreacyjny i padel mieszany będą miały swoje miejsce.

Aby uzyskać więcej potwierdzeń, spotkanie w niedzielę 8 lutego.

Międzynarodowe Trofeum - Padel Centralny - Lyon

21 i 22 lutego trofeum Padel International oferuje swoją drugą edycję po Gironie 2014. Jest to Padel Centralny, który będzie gospodarzem zawodów, na które przybędą setki graczy z całej Europy.

Aby dowiedzieć się więcej, nie wahaj się zajrzeć na stronę „padel wydarzeń”:
https://padelmagazine.fr/categorie/tournois-padel/

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.