Padel Magazine - W styczniu i lutym miłośnicy wiosła są tym pasjonatami. Poniżej znajduje się podsumowanie bieżących i nadchodzących konkursów.

Kompleks - Manosque

W styczniu kompleks zaoferował turniej pod okiem tęcz. I to nawet nie jest obraz. Odzwierciedla to zdjęcie artysty nauczyciela Padela Mathieu Barrot.

Padel Arena - Rouen

Po miłym turnieju wygranym w niedzielę przez słynną lokalną parę i francusko-hiszpańską Garcię / Toutain, okładka Padel Arena z jego turniejem 1er Luty.

Royal Riviera Paddle Klub - Beausoleil

Klub Beausoleil oferuje swój pierwszy turniej padel 24 i 25 January oraz Kristina Clement za sterami.

Nieskończoność Padel Tour-Blagnac

7 i 8 February, słynny klub Padel Blagnac, organizuje rundę 1er Padel Infinity Tour. Ten nowy tor stworzony przez Clémenta Arico w południowo-zachodniej Francji zapewni wszystkim konkurentom możliwość pokazania, kto jest szefem. Ale laval postanowił przejąć kontrolę nad regionem Tuluzy ... Przypadek do naśladowania.

Padel Attitude - Lille

Padel Attitude, wspaniały klub z regionu Lille, będzie oferował serię turniejów Padel (24 / 01, 08 / 02 i 15 / 02). Ale nie będzie tylko dla szermierzy tego sportu, miejsce do gry w padla i mieszane wiosło.

Aby uzyskać więcej potwierdzeń, spotkanie w niedzielę 8 lutego.

Międzynarodowe trofeum - Padel Central - Lyon

21 i 22 February the Padel International Trophy oferuje drugą edycję po Gironie 2014. Central Padel będzie gospodarzem tego konkursu, w którym setki graczy przybędą z całej Europy.

Aby dowiedzieć się więcej, nie wahaj się zajrzeć na stronę „padel wydarzeń”:
https://padelmagazine.fr/categorie/tournois-padel/

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.