Padel Magazyn - Na Marbella Open kobiety i mężczyźni dali wspaniały pokaz. To, co się wyróżnia, to zwycięzcy. Tak, faworyci sprawili, że proszek zaczął mówić.

[highlight] And Three dla Alayeto… [/ highlight]

Zacznijmy od kobiet z lornetką, Majo y Mapi Sánchez Alayeto, który udał się na dobre zwycięstwo przeciwko Patty Llaguno i Eli Amatriain. Siostry postąpiły dobrze, aby pozostać razem i kontynuować wspinaczkę. To jest ich zwycięstwo 3e w WPT w tym roku, co czyni je najbardziej udanymi w tym sezonie. Jeśli wynik w dwóch zestawach (6-3; 7-5) wykazał tę różnicę poziomów między pierwszym i czwartym graczem na świecie, nie zapominajmy o zestawie 2e, który był daleki od spokojnej rzeki. Ale w momencie zakończenia obecnych królowych WPT kobiety podniosły poziom i nie pozwoliły sobie na zestaw 3e.

[highlight] I cztery dla „Los Reyes” [/ highlight]

Myśleliśmy, że są zmęczeni po ostatnich dwóch WPT ... Cóż ... Poziom króla powrócił. Królowie padla po raz kolejny narzucili WPT. To jest trofeum 4e w tym sezonie. Trofeum zdobyte przez Belę i Diaza było jednak dalekie od odpoczynku od Paquito Navarro i Tito Allemandi. To był niespotykany finał, ponieważ światowe numery 7 nigdy nie zdołały dotrzeć do finału w WPT. Próbowali sobie poradzić, zdobywając zestaw (7 / 6) w zestawie 2e po pobiciu w pierwszym zestawie (6 / 1). Ale najwyraźniej nie zrobili wagi. Gdy tylko musieliśmy skończyć punkty, królowie już tam byli. Paquito, ulubieniec publiczności, mimo wszystko zmarnował dobrą zabawę, podczas gdy jego wierny partner, argentyński Tito Allemandi był zbyt często osaczany, by skrzywdzić przeciwników. Pierwsza na świecie wygrana w zestawach 4: 6-1 6-7 6-3 6-4

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.