Zostało tylko kilka minut początek ostatnich czterech na Majorze we Włoszech... gdzie faworyci odpowiedzieli na zaproszenie do półfinału. Ale choć pierwsze spotkanie kobiet wkrótce rozpocznie się w Foro Italico, zastanawiamy się, czy nie znamy już składu na jutrzejsze dwa finały.

Rzeczywiście, cztery pary (dwie pary kobiet i dwóch mężczyzn) radzą sobie dobrze w tym turnieju i są głównymi faworytami do drugiego turnieju rangi major: Josemaria / Sanchez, Triay / Fernandez, Chingotto / Galan et Coello/Tapia. Wobec braku Brei/Gonzalez wśród kobiet, dwójką niekwestionowanych liderek tego turnieju są zatem światowe numery 1 i 3.

W tym sezonie niewiele par narzuciło się na Premier Padel. Cztery dla kobiet : Josemaria / Sanchez, Triay / Fernandez, Brea / Gonzalez i Castello / Jensen. U mężczyzn, cztery też : Coello / Tapia, Lebron / Galan, Chingotto / Galan i Nieto / Sanz (na P2 w Bordeaux, gdzie nie podróżowały pierwsze cztery pary).

Dlatego finaliści wydają się już znani w tym włoskim majorze. Trudno zobaczyć jak Patty llaguno et Łucji Sainz mógłby pokonać parę Triay/Fernandez po tym, jak – już – przegrał w tym sezonie 7 razy. Podobnie jak mimo bardzo dobrego poziomu gry trudno sobie wyobrazić zwycięstwo Castello/Jensena na Josemarię / Sancheza.

Wśród mężczyzn – z wyjątkiem Bordeaux – clasico finały stały się Chingalan przeciwko światowemu numerowi 1.

Chyba, że ​​będzie wielka niespodzianka, to wydaje się, że znamy już jutrzejsze finały... W każdym razie mecze można śledzić na bieżąco Canal+ od 15:XNUMX!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.