Nowy tydzień i nowe turnieje dla francuskich graczy w ramach FIP Tour. W programie Tajlandia, Kuwejt i Norwegia.

En Tajlandiaa dokładniej w Phuket na stokach będzie obecnych nie mniej niż 10 Francuzów. W tej promocji FIP (najniższa kategoria FIP Tour) wśród faworytów wśród mężczyzn znajdą się dwie drużyny: Manu Vives / Julien Seurin, rozstawiony z numerem 1 i Dorian De Meyera / Thomasa Vanbauce'a, rozstawiony z numerem 4. Należy jednak pamiętać, że według naszych informacji para Seurin / Vives może ostatecznie się wycofać.

Tym dwóm duetom będzie towarzyszyć sześcioro zawodników, których nie jesteśmy przyzwyczajeni do częstego widywania na międzynarodowych turniejach. Będziemy podążać za parami trójkolorowymi Lacoste'a/Desurmonta et Guilleta/Barateau a także para francusko-filipińska, Sójka / Sahagun i tandem francusko-amerykański Lecomte / Wilsona.

En Norvège, będziemy podążać za trójkolorowym numerem 1 Benjamin Tison, który współpracuje z Belgiem Clémentem Geensem, z którym grał m.in XNUMX/XNUMX finału WPT Amsterdam Open. Para francusko-belgijska zajmuje czwarte miejsce w turnieju i nie ma łatwego remisu: w pierwszej rundzie zmierzą się z Portugalczykami Perrym i Fazendeiro!

W tej FIP Rise Norwegia znajdziemy także trójkolorową parę dla pań: Barsottiego/Sireixa.

Wreszcie w FIP Rise of Kuwejt, podążamy za parami Jerome Inzerillo / Emiliano Iriart (TS4) i Dylan Guichard / Jérémy Scatena (TS7) wśród panów, jak również Carla Toully oraz Argentynka Nela Brito w kategorii pań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !