Przed Estrella Damm Alicante Open od World Padel Tour, kilka Francuzek i Francuzek weźmie udział w FIP Star Elche: 3 dziewczynki i 7 chłopców!

Na dziewczyny

Zespoły na kilku poziomach World Padel Tour będzie obecny na tym FIP Star w Elche. Dowód, Laura Clergue i Léa Godallier, ale 25 para w WPT nie jest nawet rozstawiona! Przez przypadek remisu od początku walczą ze sobą Tamara Icardo (23 WPT) i Sandra Hernandez (23 WPT) !

Zderzenie z nasiono numer 2 z rundy 1, 16% francuska para koniecznie marzyłaby o lepszym wyniku, ale wyobrażamy sobie, że Icardo i Hernandez też! To bardzo duży mecz wejściowy Piątek o 9:XNUMXwidzowie będą zachwyceni!

Druga Francuzka przedstawia, Melissa Martin, kto gra w tym turnieju z młodymi Carla Castillo Velarde (179 WPT), został trochę bardziej oszczędzony w remisie. Para francusko-hiszpańska będzie miała do rozegrania ważny mecz w ten piątek o godz 10h15naprzeciwko portugalskiej pary Ribeiro (104 WPT) / Fernandes (91 WPT).

U chłopców

Podobnie jak w przypadku dziewcząt, wiele par World Padel Tour będzie obecny w Elche, tuż przed World Padel Tour Alicante Open. I znowu, 100% francuska para odziedziczyła numer 2 turnieju...

Podobnie jak Laura i Léa, Benjamin Tison i Jérémy Scatena będzie więc miał duży mecz wejściowy, w szesnastym meczu przeciwko Barahona / Moya Sos, para, która w tym sezonie zdobyła już główne drawy w WPT! Spotkanie odbędzie się Piątek o 11:30.

Podobnie jak Tison / Scatena, również znajdujemy Johan Bergeron i jego partner WPT, Victor Mena Gil w głównym stole. Odziedziczyli parę, Christian Ramos Abad (184 WPT) / Sergio Icardo Alcorisa (85 WPT). Zaczynają o 9 rano w piątek.

las 4 innych Francuzów obecnych rozpocząć turniej w środę, w pierwszej rundzie previa. W programie: Sfez / Rosell vs Lopez Guichot / Saez Verdu at 11h00 Następnie Le Panse / Sanchez vs Guiral Mallart / Alos Boal i Leygue / Trancart vs Martinez Sanchez / Sager Nagel, at 12h30 !

Pierwsze rundy z drużynami, które tak naprawdę nie rywalizują w WPT, więc trudno wiedzieć, czego się spodziewać. Zresztą Francuzi będą musieli biczować, jeśli chcą wziąć udział w głównym losowaniu tej gwiazdy FIP, ponieważ jest Do zaliczenia 5 okrążeń Previi, aby dojść do 1/16 finału!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !