Znajdź poniżej wszystkie harmonogramy drużyn francuskich drużyn wiosłowych na mistrzostwach świata drużyn.

Francja otwiera piłkę decydującym meczem: Paragwaj

narysować-the-los-panowie-świat wiosło-2016

Raport 1er, mężczyźni zaczną pierwszy na tym świecie: początek meczów we wtorek 13h30. Francja otwiera piłkę do świata przeciwko Paragwajowi w Puli C. Pula C jest zdecydowanie najbardziej jednorodną pulą, ponieważ wszystkie kraje mają szansę dostać się do głównego losowania. Tak więc cel dla wszystkich tych krajów: Wyjdź nr 1 z kury.

Biada krajowi, który wyjdzie na drugim miejscu w tej puli, ponieważ spadnie na Argentynę.

Paragwaj, kraj, o którym niewiele wiemy. Zawodnicy są w rzeczywistości prawie nieznani zawodowcom. Francja ma więcej przedstawicieli w obwodzie zawodowym niż wszystkie inne narody w swojej puli ... Pamiętaj jednak, że Ameryka Południowa jest pełna bardzo dobrych graczy, którzy ze względów finansowych nie mogą uzyskać dostępu do obwodu zawodowego. Jeśli Francja zbliży swoją kurę do statusu 4e i ostatniej z kur, jest ona obiektywnie co najmniej tak silna jak Belgia i Włochy.

Pula B jest jednak niesamowita, ponieważ istnieje Hiszpania, Brazylia (osłabiona a priori z powodu braku światowego numeru 1 Pablo Lima) i Portugalia z a priori wersją WPT dla świata. Niemcom trudno jest ukończyć tę kurę.

Francuzi na misji komandosów przeciwko Meksykanom

narysować-the-los-damy światowej łopatkowe 2016U pani Francja spotka się w kurze w Hiszpanii i Meksyku. Jeśli Hiszpania jest daleko przed nami, Francja może mieć nadzieję na pokonanie Meksyku i zakwalifikowanie się do finału. Podobnie jak panowie z Paragwaju, trudno jest właściwie ocenić drużynę meksykańską, która nie ma graczy w World Padel Tour. Jeśli Francja przyjedzie 2e, przejdzie do płyty głównej. Ale wtedy wpadłaby do drużyny, którą już zna, ponieważ grała na europejskich mistrzostwach padel w grudniu zeszłego roku: w Portugalii. Zła pamięć. Ale nasi Francuzi przybywają dobrze uzbrojeni.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.