Padel Club des Ulis zaoferował w ten weekend Padel Open. Mecze rozpoczną się w klubie Ulis, a zakończą w klubie Bois d'Arcy (The Padel Club) z powodu deszczu, który zdecydowanie boli Ulis po kilku próbach zorganizowania tego turnieju w Padel.

W nagłówku wyróżnia się para: Adrien i Julien Maigret. Już bardzo dobrzy gracze w tenisa, ci gracze 2 razem mają wszystko, aby osiągnąć bardzo piękne wyniki w przyszłości i już było konieczne, aby robić to poprawnie podczas tego turnieju. Nie przegapili okazji.

Ze stad kurczaków bracia Maigret pozostawiają okruchy tylko przeciwnym parom. W końcowych etapach Cyrille Josse i Virgile Amiot zostają złapani w gardło od samego początku. Idzie szybko, za szybko. (6 / 0, 6 / 3)

W finale Nicolas Houard i Franck Binisti przybyli do finału niezbyt spokojni, a poziom ogólnego meczu był bardzo nieregularny. W ciągu minut 10 Bracia atakują przeciwników, zadając 6 / 0. Podobnie jak w półfinałach, faworyci zjeżdżają z podłogi i nic nie dają.

W zestawie 2e Houard / Binisti w końcu wchodzi do gry i będzie drugi zestaw o dużej intensywności z bardzo ładnymi punktami. Ale w 4 wszędzie Adrien Maigret robi przerwę, uświadamiając sobie w grze kilka niezwykłych punktów, z których jeden nie opisuje siebie, ale wygląda raczej:

Drugi zestaw został ostatecznie utracony 6 / 4, ale pary stanowią bardzo dobrą część.

Uwaga po tenisie bracia Maigret zamierzają wyrobić sobie markę także w padel. zaczyna się już ...

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.