Padel Magazine - W tym artykule skupiamy się na atakujących obwód. Są wysokie, potężne, grają po lewej stronie i mają dużą prędkość ramienia. Na najmniejszym płatku trochę krótszym lub najmniejszym płatu, jeśli są pewni, próbują zwycięskiego uderzenia, pełnej osi lub boku, aby wydostać się z piłki.

Są zainteresowani w tej kategorii: Miguel LAMPERTI, Augustin Gomez SILINGO, Fernando POGGI i Maxi SANCHEZ

Gracze ci nie należą do kategorii najbardziej kompletnych graczy na torze, nie są najbardziej techniczni, a nawet, że jest dyskusyjna, ale kompensują niesamowitą obecność w locie i doskonały adres do roztrzaskania.

Oglądanie meczu z jednym z tych graczy jest zawsze wyjątkowe. Taktyka przeciwników jest zawsze taka sama: nigdy nie rzucaj się na niego, to znaczy na atakującego zespołu, ale zawsze na jego partnera. Atakujący będzie miał większe trudności z powolnymi piłkami w stopach, gdy jest w locie lub szybkimi piłkami, gdy jest w obronie, i w ten sposób zmusi go do ruchu.

Napastnik, po swojej stronie, zrobi wszystko, aby włożyć intensywność w każdą piłkę, aby dotrzeć do siatki do maksimum. Ze względu na swój rozmiar zajmuje miejsce w locie i przeciwnikom trudno jest go odzyskać za pomocą podania lub płata. Nigdy nie waha się przechwycić płata u swojego partnera i spróbować rozbić. Ten roztrzaskanie musi być zwycięzcą, ponieważ jego umieszczenie jest bardzo złe, a licznik może być śmiertelny! Demonstracja na wideo:

W tym momencie SILINGO (gracz ubrany na czarno) nie dotyka piłki i nie ma płata na swojej przekątnej, ale gdy tylko zaryzykuje, przechodzi do 100% !!

Aby sprawdzić, czy któregoś dnia zespół składa się z roztrzaskaczy 2!

Clément FORGET - Padel Magazine.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.