Padel rozwija się obecnie na całym świecie. Nallé Grinda, jedna z najlepszych francuskich zawodniczek wiosłowania i mieszkająca w Miami, wykonuje wiele pracy, aby promować ten sport w Stanach Zjednoczonych.

Po raz drugi w tym roku gracze World Padel Tour odpowiedzieli na zaproszenie Nallé Grinda i Wayne Boicha do zatrzymania się w Miami.

Nie mniej niż 9 najlepszych graczy na świecie było obecnych na wspaniałym panoramicznym korcie „Padel Mafia ”z Miami Beach. Juan Martin Diaz, Juani Mieres, Sanyo Gutierrez, Maxi Sanchez, Miguel Lamperti, Cristian Gutierrez, Maxi Grabiel, Fede Quiles i Agustin Silingo połączyli siły z lokalnym graczem, aby przekroczyć rakietę. Po fazie grupowej w półfinałach Dani Homedes / Maxi Grabiel pokonali Wayne Boich / Agustin Silingo (zwycięstwo Boich / Silingo 6-3 / 6-4) i Nallé Grinda z Cristianem Gutierrezem przeciwko Ivanowi Gonzalezowi i Miguelowi Lamperti ( 6 / 3-7 / 5 Grinda Gonzalez). Miażdżący upał podczas tych półfinałów skłonił organizatorów do rozpoczęcia finału o godzinie 18, aby pomieścić graczy i widzów.

Para Boich / Silingo była w stanie podwoić zakład po wygraniu pierwszego turnieju w lutym. Ale nie liczył się poziom i komplementarność pary Grinda / Gutierrez. Nallé Grinda mści się po przegranej w finale turnieju 1er związanego z Leo Padovani. Przed wieloma prestiżowymi gośćmi Grinda / Gutierrez wygrywa 7 / 5-6 / 4 w 1h31. Burmistrz Miami Beach Philip Levine był obecny, aby wręczyć nagrody finalistom: Dream Dream na Bahamach, gdzie budowane są boiska do padla.

Krótko mówiąc, niektóre dzikie imprezy do przewidzenia, jeśli przejdziesz przez Bahamy podczas letnich wakacji!

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.