Jak już ogłoszono od tego czasu Kilka tygodni, zawodniczki oficjalnie powinny być częścią przygody Premier Padel, profesjonalny obwód wspierany przez Międzynarodową Federację Padel, od majora we Włoszech.

Nasi włoscy koledzy z ppadelwiosło potwierdzają, że stowarzyszenie profesjonalnych zawodniczek padel powinien oficjalnie potwierdzić swoją umowę z Premier Padel w ciągu najbliższych kilku godzin.

Międzynarodowa Federacja Padel może wkrótce ogłosić to w komunikacie prasowym.

2 marca przekazaliśmy Państwu ostatnie słowa Luigiego Carraro, prezesa FIP, na temat tego, że zawodnicy będą obecni na torze w 2023 roku i że zajęło im kilka dodatkowych tygodni, aby mogli wystartować sezon od Qatar Major.

Jedno jest pewne : Premier Padel będzie odtąd torem damsko-męskim. A wielkim przegranym znów będzie World Padel Tour któremu udało się jak dotąd powstrzymać pragnienie graczy, by udać się gdzie indziej.

Równolegle Premier Padel wydaje się zbliżyć się World Padel Tour aby go odkupić. W tej chwili żadne informacje nie zostały odfiltrowane. Ale WPT wydaje się być odizolowany.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.