To było powracające pytanie. A co z przyszłością? padel kobiecy ? StworzenieMiędzynarodowe Stowarzyszenie Zawodniczek Padel (Międzynarodowy Padel Stowarzyszenie Graczy lub IPPA) daje nam pierwszą odpowiedź: gracze będą negocjować razem, aby iść w tym samym kierunku.

Przyszłość padel kobiecość jako kwestia

Le padel męski wydaje się delikatnie przesuwać w kierunku Propozycja sojuszu QSI/FIP. Ale na razie mamy niewiele informacji na temat przyszłości kobiecego obwodu zawodowego. 

Oferta Next Gen wydaje się przekonywać większość graczy, ale QSI/FIP i World Padel Tour nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Od teraz wszystkie te organizacje będą musiały negocjować z IPPA.

IPPA do negocjacji

„Celem Stowarzyszenia jest obrona i reprezentowanie wspólnych interesów członków na poziomie krajowym i międzynarodowym.”, czy możemy przeczytać w artykule 2 statut tego stowarzyszenia nowo utworzony.

„Stowarzyszenie nie jest powiązane ze stowarzyszeniem graczy. Jesteśmy prawie 100 graczami, od nr 1 do graczy przedpremierowych. Celem jest bycie zjednoczonym i zjednoczonym w przyszłych decyzjach.”, wyjaśnia jeden z graczy, aby Padel Magazine.

Wybiorą prezesa stowarzyszenia, który będzie wizytówką wszystkich tych graczy, którzy w większości starają się zostać profesjonalistami.

W tej chwili witryna internetowa i Strona na Instagramie zostały stworzone i wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej.

Le padel żeński oferuje niezaprzeczalny spektakl, który dla niektórych jest atrakcyjniejszy niż jego męski odpowiednik, w szczególności ze względu na niezbędne tam prace budowlane. Nadszedł czas, po raz pierwszy w historii, aby rozwijać sport kobiet i mężczyzn w równy i wspólny sposób. IPPA będzie głównym bohaterem tego zadania.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !