Wlać Padel Magazine, przewodniczący Międzynarodowej Federacji Padel, Luigi Carraro, ma powierza na kierunkach Premier Padel, oficjalny zawodowy tor FIP dla kobiet.

Jeśli w tej chwili nic nie zostało jeszcze definitywnie zarejestrowane, wydaje się, że… Premier Padel iść naprzód w pozytywny sposób z nimi. Rzeczywiście, prezes FIP uważa, że ​​„gracze dołączą Premier Padel w ciągu najbliższych kilku miesięcy” chociaż z pewnością mogliby mieć „aiść znacznie szybciej w negocjacjach z Premier Padel i FIP i uniknąć żalu z powodu nieuczestniczenia w niesamowitych wydarzeniach, które miały miejsce w Katarze, Włoszech i Francji".

Ma nadzieję, że „gracze będą częścią jednej i tej samej rodziny, aby umożliwić padel także zyskać spokój".

Po męskiej stronie już czekamy na kolejny etap, z pierwszym P1 toru, w Madrycie, gdzie para Tapia/Sanyo wreszcie będzie kojarzona po raz pierwszy na torze Premier Padel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.