Sezon World Padel Tour 2019 już się rozpoczął! Nowe pary pracują w Marbella Masters i spotkają się ponownie od kwietnia 7 na Logroño Open. Z tej okazji w następnym turnieju powstaną nowe interesujące.

Oto nowe funkcje nowego turnieju WPT

Pierwsza nowość pochodzi z malarstwa kobiecego. Rzeczywiście, będzie to jeden z pierwszych turniejów, w którym lornetka Sanchez Alayeto nie rozpocznie nasion numer jeden. Dzięki zwycięstwu w Marbella Masters Marta Ortega i Marta Marrero zostaną parą do pokonania podczas następnego Open World Padel Tour Calendar.

Po stronie mężczyzn para numer jeden pozostaje niezmieniona: Maxi Sanchez i Sanyo Gutierrez. Rzeczywiście, tam nie ma nowości, jest to pakiet Mati Diaz, związany na ten nowy sezon z Franco Stupaczukiem. Gracz z Argentyny ogłosił w swoich sieciach społecznościowych, że nie może uczestniczyć w tym Logroño Open. „Stupa” ogłosiła już swojego partnera w tym turnieju World Padel Tour, jest nim Javier Gonzales Barahona. Rozpoczął sezon 2019 od Antonio Luque, gdzie dotarł do rundy 16 mistrzów Marbelli. Mając nadzieję na Stupę, że da sobie radę lepiej niż jego Mistrzowie, którzy zostawili mu gorzki smak, przegrywając na początku turnieju.

Nawet jeśli jest to „otwarty”, ten turniej Logroño ma wszelkie szanse, abyśmy wibrowali przy wszystkich ogłoszonych bitwach (o tron ​​w rankingu mężczyzny, ale także tej kobiety, z kontuzja Mapi Sanchez Alayeto pod koniec ubiegłego sezonu).

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatką wiosła. Dzięki swojemu szkoleniu w zakresie komunikacji i marketingu wykorzystuje swoje umiejętności w służbie padla, aby oferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.