Padel Magazyn - Podczas Real Open Padel, Agustin Silingo i Fernando Poggi przewidzieli zatem poprawnie: Brazylijczyk Pablo Lima, obecny kolega z drużyny Juana Mieresa, nazywany książętami World Padel Tourosobno pod koniec roku. Teraz jest to pewne, ponieważ znamy ich przyszłych partnerów na 2015 rok.

To rozdzielenie wiecznej pary świata 2e jest konsekwencją zakończenia współpracy między Fernando Belasteguinem i Juanem Martinem Diazem.

Pablo Lima połączy siły z Fernando Belasteguinem, a Juan Martin Diaz dołączy do Juana Mieresa na 2015.

Niektórzy postawili na tego rodzaju ruch, ponieważ dwie pierwsze pary świata są w tej chwili ponad konkurencją.

Uwaga: na czele WPT for 100 będzie para argentyńsko-brazylijska z Belą i Limą oraz hiszpańska para 2015.

Oczywiście zauważamy również, że te pary są bardzo zrównoważone. Lima jest najlepszym Brazylijczykiem wszechczasów, który jest powiązany z niektórymi obserwatorami z najlepszymi Argentyńczykami wszechczasów, podczas gdy druga para jest równie piękna, w tym JM Diaz nazwany „el papa” lub „magik” zdolny do zdobywaj punkty wychodzące z pola padla i Mieresa, niezrównanego napastnika o spokojniejszym temperamencie niż Bela.

Jednak trzeba będzie poczekać do przyszłego roku, aby zobaczyć te nowe pary na torze, ponieważ Bela i Diaz wyraźnie powiedzieli, że chcą zakończyć się pięknem, w szczególności z punktu widzenia Masters 2014 ...

Franck Binisti - Padel Magazyn

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/10499544_659989347431520_1733810129664643128_o.jpg”] Po uzyskaniu dyplomu instruktora padel od Federacji Padel Madrilenian Franck Binisti utworzył z mała grupa: Padel Magazyn. Ta strona stanie się pierwszą francuską stroną internetową Padel. Dzięki czytelnikom Padel Magazyn utworzy katalog padel GOTOPADEL. Franck zarządza również rozwojem National Padel Puchar we współpracy z Christophe Lesage i National Tennis Cup. [/ Autor]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.